iFood wykonuje pierwszą akcję w świecie gier dzięki obecności na serwerze GTA V – The Clare People


iFood ogłosił w środę (20) twój debiut w świecie gier. Foodtech zaznacza swoją obecność budową bezprecedensowego doświadczenia w Cidade Alta — głównym GTA (GTA) V serwer w Ameryce Łacińskiej. W fikcyjnym mieście gracz tworzy i żyje postacią, której chce. Akcja będzie miała miejsce w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, z zaplanowanymi innymi wydarzeniami.

 • GTA 5: co zmieniło się na świecie od pierwszego zwiastuna
 • Główne wydania gry tygodnia (09/09 The 507246/)
 • Masz 10 najlepszych gier RPG na konsole

  Po wejściu na serwer gracz może przeżyć w grze dostawę iFood, w której każda dostawa to misja, która zarabia pieniądze (wirtualne — do wykorzystania w grze), reputację, a nawet kupony rabatowe. Tak jak w prawdziwym życiu, gracz może wybrać pojazd (elektryczny eBike, motocykl lub samochód) oraz preferowany tryb, np. możliwość odbioru dostawy z Avalanches, znanej wirtualnej restauracji lub z Altamart, najnowszy rynek zakupów różnych przedmiotów w mieście.

  Użytkownicy będą mogli grać jako dostawcy iFood na serwerze Cidade Alta de GTA V (Disclosure / iFood)

  Fenomen wśród streamerów, Cidade Alta, różni się od swojej dynamiki: na tym serwerze wszystko jest tworzone przez społeczność i dzieje się tak, jak w prawdziwym życiu, a gracz musi radzić sobie z problemami pracy, rodziny i relacji. Ta modalność GTA V różni się od tradycyjnej, w której gracz musi popełniać przestępstwa, aby odnieść sukces.

  Chcesz poznać najnowsze wiadomości techniczne dnia? Uzyskaj dostęp i subskrybuj nasz nowy kanał na youtube, Canaltech News.

  Każdego dnia podsumowanie najważniejszych wiadomości ze świata technologii dla Ciebie!

Za rozwój tego całego metaverse odpowiadał Outplay, właściciel serwera. „Stworzyliśmy uniwersum iFood od podstaw, aby wrażenia graczy i publiczności różniły się od wszystkiego, co zostało zrobione w świecie gier”, wyjaśnia Paulo Benetti, dyrektor generalny Outplay. „I tego właśnie szuka Cidade Alta. , wyrównać doświadczenia z prawdziwego życia i przybliżyć ludziom nowe doświadczenia w grach i treściach strumieniowych”.

W inicjatywie iFood biorą udział również agencje SUNO i DRUID — wyspecjalizowane w: Biznes 2 Gracz lub działania B2G. W części dotyczącej mobilności projekt wspierany jest przez Tembici, startup zajmujący się mobilnością, który wynajmuje rowery. Na rozpoczęcie akcji foodtech zaprosił znanych streamerów, aby przeżyli doświadczenie marki w Cidade Alta. Odbywa się w najbliższą środę od godz. Pełny harmonogram można zobaczyć na firmowych Instagramach i Twitterze.

W budowie…

Podobał Ci się ten artykuł?

Subskrybuj swój e-mail na Canaltech, aby otrzymywać codzienne aktualizacje z najnowszymi wiadomościami ze świata technologii. 1024 507246 507246 1024

Zdjęcie cpadminaSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=9492B440C62F482898178732A6AABDF2&url=https%3A%2F%2Fwww.clarepeople.com%2F3754-ifood-performs-first-action-in-the-gaming-world-with-presence-on-gta-v-server%2F&c=6155633644158691236&mkt=fr-fr