OVATION 2023: Nagrody dla profesjonalistów komunikacji w GTA

OVATION 2023: Nagrody dla profesjonalistów komunikacji w Greater Toronto Area

5 maja 2023 roku odbyła się 38. doroczna gala OVATION Awards (#OVATION23) organizowana przez oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Komunikatorów Biznesowych (IABC/Toronto) w kultowym Arcadian Court w Toronto.

Wydarzenie z nagrodami powitało niektórych z najbardziej utalentowanych profesjonalnych komunikatorów, marketingowców i specjalistów PR w GTA na pełen zabawy wieczór pełen blichtru i przepychu.

Nagrody OVATION Award

Nagrody IABC/Toronto OVATION Awards mają na celu uhonorowanie twórczej błyskotliwości profesjonalistów z branży komunikacji korporacyjnej, public relations, relacji z mediami, reklamy i nie tylko.

Uczestnicy byli zachwyceni spotkaniem i nawiązaniem kontaktu osobistego, podnosząc magię wieczoru. Oprócz zdobywców nagrody OVATION Award za zasługi i wybitne osiągnięcia, wydarzenie uhonorowało także laureata nagrody Best of the Best Judges Choice Award, nagrody Volunteer of the Year oraz Bobbie Resnik Student of the Year.

Pełna lista zwycięzców OVATION Award 2023

  • Butikowa Agencja Roku (pięciu lub mniej pracowników) – Komunikacja Advantis
  • Mała Agencja Roku (od 6 do 20 pracowników) – PRACA
  • Średniej wielkości agencja roku (od 21 do 50 pracowników) – Cele strategiczne
  • Duża Agencja Roku (51 lub więcej pracowników) – Edelmana
  • Dział Komunikacji Korporacyjnej Roku – Gmina Obwodowa im Jork
  • Dział komunikacji non-profit roku – Krajowy Instytut Płac
  • Best of the Best Judges Choice Award

„Gratulacje dla wszystkich zdobywców Nagród OVATION” — powiedział Michael Blackburn, prezydent IABC/Toronto. „Z ponad 180 zgłoszeniami złożonymi w tym roku, nasi doświadczeni oceniający byli pod wrażeniem kalibru zgłoszeń i tego, w jaki sposób wykorzystano siłę komunikacji do pogłębienia zrozumienia, zainspirowania do działania i zmiany jutra. IABC/Toronto jest dumna z laureatów nagród i wyraża uznanie dla ich cennego wkładu, który został oceniony w porównaniu z Globalny standard zawodu komunikacyjnego przy użyciu siedmiopunktowej skali doskonałości IABC”.

IABC/Toronto jest największym oddziałem Międzynarodowego Stowarzyszenia Komunikatorów Biznesowych. Rozdział wspiera swoją społeczność specjalistów ds. komunikacji innowacyjnym myśleniem, dzieleniem się najlepszymi praktykami, dogłębną nauką i poradnictwem zawodowym.

Śledź IABC/Toronto na LinkedIn, Twitterze, Instagramie, Facebooku i YouTube, aby uzyskać najnowsze informacje na temat programów, nagród, rozwoju zawodowego i możliwości nawiązywania kontaktów.

Zobacz oryginalną zawartość, aby pobrać multimedia: http://www.newswire.ca/en/releases/archive/May2023/05/c1880.html

Źródło: IABC/Toronto