Hillberg & Berk otwiera swój pierwszy sklep GTA w Newmarket

W sobotę w Upper Canada Mall nowy sklep jubilerski świętuje otwarcie swojego 15. oddziału w Kanadzie i drugiego w Ontario.

Ambitna ekspansja

Wejście na rynek Greater Toronto (GTA) to kluczowy krok dla lokalnej firmy kanadyjskiej. Dlatego Rachel Mielke, założycielka i dyrektor generalna Hillberg & Berk, jest podekscytowana nadchodzącym wydarzeniem.

W sobotę nastąpi otwarcie sklepu jubilerskiego zlokalizowanego w Upper Canada Mall w Newmarket, drugiego oddziału Hillberg & Berk w Ontario i pierwszego w regionie GTA.

„Przez ostatnie kilka lat wejście na rynek Ontario, a teraz na rynek GTA, było niezwykle ekscytujące” – powiedziała. „To ogromny kamień milowy dla firmy i osobiście mówię „wow”, ponieważ naprawdę rozwijamy się w całym kraju i wchodzimy na największy rynek w Kanadzie”.

Wybór Newmarketu

Według Mielke przekształcenie Upper Canada Mall było jednym z najbardziej atrakcyjnych aspektów otwarcia pierwszego oddziału w GTA.

„Po raz pierwszy odwiedziłam Górną Kanadę osiem lat temu i okazało się, że jest to spektakularne centrum handlowe, więc myślałam o nim od dawna” – powiedziała. „Widząc renowacje, cyfrową bazę klientów i szansę na fantastyczną lokalizację, wszystko się ułożyło. Dlatego zdecydowaliśmy się na utworzenie naszego pierwszego oddziału w GTA”.

Wielkie otwarcie

W ramach sobotniego wielkiego otwarcia pierwszych 500 klientów otrzyma prezent przy każdym zakupie, a za każdą sprzedaną parę kolczyków Hillberg & Berk przekaże jedną parę na rzecz Dress for Success, organizacji non-profit, której celem jest wzmacnianie pozycji kobiet, aby mogły mogą osiągnąć niezależność ekonomiczną.

„Jesteśmy bardzo zaangażowani we współpracę z organizacjami, które wspierają i wzmacniają pozycję kobiet oraz które koncentrują się na równości płci” – powiedziała Mielke. „Szukamy organizacji społecznych, które wykonują tę pracę, a od chwili założenia przekazaliśmy organizacjom w całym kraju ponad 10 milionów dolarów w gotówce i produktach”.

Kontrolowany wzrost

To 15. oddział Hillberg & Berk w Kanadzie, a do 2028 r. firma planuje mieć ich 30. Jednak przez pierwsze sześć lat istnienia firma nie posiadała sklepów, co oznacza, że ​​jej rozwój jest powolny, ale stabilny – podaje Mielke.

„W 2011 roku otworzyliśmy nasz pierwszy sklep w Reginie” – wyjaśniła. „To był punkt zwrotny dla naszej firmy, ponieważ odkryliśmy, że kochamy handel detaliczny, a pierwszy sklep od razu odniósł sukces. To właśnie wtedy firma zaczęła znacząco się rozwijać.”

Po sukcesie pierwszego sklepu Hillberg & Berk otworzył swój drugi oddział w Cornwall Centre w Regina.

„To był nasz pierwszy sklep w centrum handlowym i od tego momentu otwieraliśmy kolejne” – dodał Mielke. „Rozszerzyliśmy naszą działalność poza Saskatchewan na Albertę i Manitobę, budując jednocześnie świadomość naszej marki”.

Wzrost organiczny

Mielke powiedział, że celem jest organiczny rozwój marki w ciągu ostatnich 11 lat, odkąd firma została założona prawie 17 lat temu. Dziś Hillberg & Berk jest obecny w Saskatchewan, Albercie, Manitobie, Kolumbii Brytyjskiej i Ontario.

„Otwarcie w Ontario było kamieniem milowym, ponieważ przez długi czas wyjazd na wschód wydawał się odległym marzeniem” – powiedziała. „W okresie pandemii mieliśmy okazję zwiększyć naszą obecność cyfrową i poszerzyć bazę klientów, co pozwoliło nam otworzyć więcej sklepów”.

Lokalizacje wybierane są na podstawie sprzedaży cyfrowej w okolicy, a następnie znajdowania lokalizacji w centrum handlowym, która odpowiada wizerunkowi Hillberg & Berk. Mielke powiedział, że wszystko zgadza się z Upper Canada Mall.

„Centrum jest piękne, więc jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością otwarcia tutaj naszego pierwszego sklepu z GTA” – powiedziała. „Ta szansa jest ogromna”.

Wielki dzień

Oficjalne otwarcie odbędzie się w sobotę w Upper Canada Mall w godzinach od 10:00 do 17:00.

Źródło: www.bing.com