Hillberg & Berk otwiera swój pierwszy oddział GTA w Newmarket

W tę sobotę w centrum handlowym Upper Canada sklep jubilerski świętuje otwarcie swojego 15. oddziału w Kanadzie i drugiego w Ontario.

Rozszerzanie kanadyjskiej firmy

To ważny krok dla kanadyjskiej firmy Hillberg & Berk, która w ten weekend otwiera swój drugi sklep w Ontario i pierwszy w obszarze Greater Toronto Area. Rachel Mielke, założycielka i dyrektor generalna firmy, jest podekscytowana możliwością wejścia na rynek GTA.

Według pani Mielke przez ostatnie kilka lat wejście na rynek Ontario, a teraz także na rynek GTA, było niesamowitym doświadczeniem. „To ogromny kamień milowy dla naszej działalności, ponieważ naprawdę rozwijamy się na terenie całego kraju i wchodzimy na największy rynek w Kanadzie” – powiedziała.

Strategiczny wybór

Panią Mielke urzekła metamorfoza centrum handlowego Upper Canada w Newmarket. „Po raz pierwszy odwiedziłem Górną Kanadę osiem lat temu i było to spektakularne centrum handlowe. Dlatego przez długi czas siedziało mi to z tyłu głowy” – wyjaśniła. „Widząc renowacje, zapewnienie cyfrowej bazy klientów i możliwość uzyskania doskonałej lokalizacji, wszystko to połączyło się w jedną całość. Dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie naszego pierwszego sklepu w GTA w Górnej Kanadzie. »

Wielkie otwarcie

W ramach oficjalnego otwarcia w najbliższą sobotę pierwszych 500 klientów otrzyma upominek za dowolne zakupy. Dodatkowo za każdą sprzedaną parę kolczyków firma Hillberg & Berk przekaże jedną parę na rzecz Dress for Success, organizacji non-profit, która pomaga kobietom osiągnąć niezależność ekonomiczną.

Założyciel firmy angażuje się we współpracę z organizacjami, które wspierają i zachęcają kobiety i parytet płci. „Szukamy organizacji społecznych, które podejmują działania w tym kierunku i od początku naszej działalności przekazaliśmy już ponad 10 milionów dolarów w postaci pieniędzy i produktów organizacjom w całym kraju” – powiedziała pani Mielke.

Udana ekspansja

Ten sklep w Upper Canada Mall jest piętnastą lokalizacją firmy Hillberg & Berk w Kanadzie, a firma zamierza rozrosnąć się do 30 sklepów do 2028 r. Jednak w ciągu pierwszych sześciu lat swojego istnienia firma nie miała fizycznego sklepu i dlatego odnotowała powolny rozwój. Pierwszy sklep został otwarty w Reginie w 2011 roku.

Po sukcesie pierwszego sklepu firma otworzyła drugi oddział w Regina, po czym rozszerzyła swoją działalność na Saskatchewan, Albertę, Manitobę, Kolumbię Brytyjską, a obecnie Ontario. Pani Mielke podkreśliła znaczenie organicznego rozwoju marki na przestrzeni ostatnich 11 lat.

Lokalizacje sklepów są wybierane na podstawie sprzedaży internetowej w okolicy, a następnie w oparciu o znalezienie lokalizacji centrum handlowego odpowiadającej wizerunkowi Hillberg & Berk. W przypadku Upper Canada Mall zdaniem pani Mielke wszystko było w porządku. „To centrum handlowe jest piękne, więc jesteśmy bardzo podekscytowani otwarciem tam naszego pierwszego sklepu GTA. To ogromna szansa” – powiedziała.

Oficjalne otwarcie odbędzie się w sobotę w Upper Canada Mall w godzinach od 10:00 do 17:00.

Źródło: www.bing.com