Hillberg & Berk otwiera swój pierwszy oddział GTA w Newmarket

Nowy sklep jubilerski świętuje w tym tygodniu otwarcie swojego piętnastego oddziału w Kanadzie i drugiego w Ontario. Jest to ważne wydarzenie dla kanadyjskiej firmy Hillberg & Berk, która jest zachwycona nowym obiektem w obszarze Greater Toronto.

Kolejny kamień milowy dla Hillberg & Berk

W sobotę nastąpi uroczyste otwarcie sklepu jubilerskiego w Upper Canada Mall w Newmarket, który jest jego drugą lokalizacją w Ontario i pierwszą w regionie GTA.

Założycielka i dyrektor generalna Hillberg & Berk, Rachel Mielke, z radością przyjęła ten nowy kamień milowy w swojej firmie. „To było niezwykle ekscytujące widzieć wzrost naszej obecności w Ontario w ciągu ostatnich kilku lat, a teraz ekspansję na region GTA. To naprawdę ważny kamień milowy dla naszej działalności i świetna okazja do wejścia na największy rynek Kanady. »

Upper Canada Mall, atrakcyjne miejsce

Lokalizacja Upper Canada Mall w Newmarket była oczywistym wyborem dla Hillberg & Berk. Rachel Mielke po raz pierwszy odwiedziła galerię osiem lat temu i była pod wrażeniem jej piękna. „To spektakularne centrum handlowe, myślałem o nim od dawna. Niedawne renowacje, w połączeniu z cyfrową bazą klientów i oferowaniem fantastycznej lokalizacji, połączyły nas w jedną całość i zdecydowaliśmy się na naszą pierwszą lokalizację w regionie GTA. »

Wielkie otwarcie

Aby uczcić to otwarcie z wielką pompą, pierwszych 500 klientów w sobotę otrzyma upominek za dowolny zakup. Dodatkowo za każdą sprzedaną parę kolczyków firma Hillberg & Berk przekaże jedną parę organizacji Dress for Success, która pomaga kobietom osiągnąć niezależność ekonomiczną.

„Bardzo angażujemy się we współpracę z organizacjami, które wspierają i cenią kobiety oraz walczą o równość płci” – wyjaśnia Rachel Mielke. „Dlatego szukamy organizacji społecznych, które wykonują tę pracę i od początku naszej działalności przekazaliśmy organizacjom charytatywnym w całym kraju ponad 10 milionów dolarów w gotówce i produktach”. »

Szybka ekspansja

Ten nowy oddział w Upper Canada Mall jest piętnastym oddziałem firmy Hillberg & Berk w Kanadzie. Celem firmy jest posiadanie 30 sklepów do 2028 roku. Przez pierwsze sześć lat istnienia firma nie miała sklepów stacjonarnych, ale odnotowuje stały rozwój – mówi Rachel Mielke.

„W 2011 roku otworzyliśmy nasz pierwszy sklep w Reginie i był to punkt zwrotny dla naszej działalności. Odkryliśmy, że uwielbiamy handel detaliczny i nasz pierwszy sklep odniósł natychmiastowy sukces. Od tego momentu nasz rozwój nabrał tempa. »

Po sukcesie pierwszego sklepu Hillberg & Berk otworzył drugi oddział w Regina w Cornwall Centre. „To był nasz pierwszy obiekt w centrum handlowym i od tego momentu kontynuowaliśmy otwieranie nowych sklepów. Rozszerzyliśmy naszą obecność poza Saskatchewan, w Albercie i Manitobie, jednocześnie kontynuując budowanie świadomości marki. »

Rachel Mielke wyjaśnia, że ​​celem był organiczny rozwój marki w ciągu ostatnich 11 lat, odkąd firma została założona prawie 17 lat temu. Firma Hillberg & Berk jest obecnie obecna w Saskatchewan, Albercie, Manitobie, Kolumbii Brytyjskiej i Ontario.

O lokalizacji oddziałów decydujemy na podstawie sprzedaży internetowej w okolicy, a następnie poszukujemy centrum handlowego odpowiadającego wizerunkowi marki Hillberg & Berk. Według Rachel Mielke wszystko pasowało do Upper Canada Mall. „Centrum jest tak piękne, że jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością otwarcia naszego pierwszego sklepu w regionie GTA. To dla nas ogromna szansa. »

Uroczyste otwarcie odbędzie się w sobotę od 10:00 do 17:00 w Upper Canada Mall.

Źródło: www.bing.com