Heist jest gwiazdą wydarzenia Grand Theft Auto V: Heist i stał się prawą burtą


Pokaz napadów w GTA Online kończy się nowym wyzwaniem napadu!

Wyzwanie napadu w GTA Online dobiega końca: tylko przez tydzień społeczność może pomóc zebrać dwa biliony dolarów ze wszystkich łupów z finału napadu i zdobyć specjalną nagrodę na koniec roku.

Najważniejszy dzień tygodnia: kilka wskazówek w tym wszystkim i jedna z najcenniejszych części.

Wyzwanie napadu: jako społeczność zrabuj 2 biliony funtów we wszystkich finałach napadów i zdobądź specjalną nagrodę w dalszej części roku. W Pacific Standard Heist podwój GTA$ i RP we wszystkich misjach przygotowawczych klasycznych napadów. 3,50 GTA$ i RM we wszystkich misjach z wyposażeniem podczas plagi napadu na koniec świata. Między 2,5, 2,5, 225 dolarów w wyścigach pościgowych, z DP w misjach kontaktowych autorstwa Martina Madrazo i w Hunting Pack (Remix). Nowy pojazd: Sentinel Superiors Classic Widebody jest już dostępny. Happy Anniversary od bezpłatnego Grand Theft Auto. ciała personelu zarabiają w tym tygodniu 2,2x GTA. Zdobądź sweter Pacific Standard za napad Pacific Standard, kończąc napad Pacific Standard. Na PlayStation 5 i X|S:

Pojazd premium firmy Pfister Astron Custom: Niestandardowy pojazd dla HSW. Praca nad jazdą na czas HSW prowadzi od tekstyliów do Stab.

W Premium Deluxe powinieneś spróbować kupić Bravado Buffalo STX w lodowobiałym lakierze metalicznym, Maxwell Vagrant w żółtym i przypominającym rezerwat przyrody stylu, klasyczny czarny Vulcar Warrener HKR, Vapid flash GT w czerwonym kolorze z kolorowym wzorem w paski, Canis Seminole Frontier w jasnozielonym i ciemnoczerwonym lakierze metalicznym, Canola Seminole Frontier w kolorze jasnozielonym z ciemnozielonym lakierem metalicznym, Canola Frontier, Canola Semino Nowe elementy zostaną zastosowane w modelach Enus Deity i Imponte Deluxo. Nagrodzony pojazd tygodnia zdobyty przez LS Car Meet. Zdobądź drugie miejsce w wyścigu pościgowym przez pięć dni z rzędu i zdobądź Vysser Neo. LS: Benefactor SM722, Pegassi Bulldozer XO, Benefactor LM87. Kluczową nagrodą w kole fortuny był Progen. T20. okazja 500 dolarów na dwa rodzaje napraw i napraw: 50 procent na naprawy jednoosobowe lub dwuosobowe; 40 procent na wynajem jednoosobowy lub dwuosobowy i powiązane ulepszenia. Zniżka dzienna (od 25 do 28 listopada): 50% na Galaxy Superyacht, ulepszenia, modyfikacje, Imponte Deluxo, Declasse Scramjet, Mammoth Avenger, Pegassi Toreador, Pegassi Oppressor MK II, tehymoskopy, 80 po południu. 40% na Imponte Ruiner 2000, Buckingham Luxor, Buckingham Luxor

Prime-Gaming-Boni: Gracze GTA Online, którzy połączą swoje konta w Rockstar Games w klubie społecznościowym z Prime Gaming, otrzymają 155 000 $ za grę w dowolnym momencie w tym tygodniu. Jednorazowy bonus jest dodawany dla członków Prime Gaming trzeciego i siódmego listopada. Członkowie GTA+ otrzymują podwyżkę w wysokości 500 000 $ i ta premia jest zapewniona.

Wszystkie informacje można znaleźć w Rockstar News.

= Link partnerski i partnerski: Możliwe aukcje zazwyczaj zawierają połączone oferty. Jeśli kupisz za pośrednictwem jednego z tych linków, możesz wesprzeć Dynastię Xbox. Bez zmiany ceny otrzymujemy niewielką prowizję od dostawcy. Ta strona internetowa jest bezpłatna.Źródło : https://game-news24.com/2022/11/23/heist-is-the-star-of-the-grand-theft-auto-v-heist-event-and-has-become-a-starboard/