Halloweenowy tydzień już jest w GTA Online


Halloween jest w pełnym rozkwicie, a właściwy dzień nadchodzi w ten weekend. Odpowiednio, Grand Theft Auto Online wpada w upiorny sposób myślenia – choć fundamenty zostały już położone w zeszłym tygodniu. Wskocz do kolejnego tygodnia odpowiednio tematycznych zniżek, dodatkowych aktywności i nie tylko, i nie zapomnij ubrać swojej postaci w najbardziej przerażające stroje!

Obcy, siekacze i widmowe samochody, które terroryzują graczy od zeszłego tygodnia w trybie swobodnym, wciąż są w pobliżu. Jeśli uważasz, że ucieczka do bunkra oznaczałaby bezpieczeństwo, pomyśl jeszcze raz – Halloween Bunker Series zapewnia potrójne nagrody przez cały tydzień. Tymczasem wszystkie halloweenowe i przerażające aktywności oraz tryby gry są opłacane podwójnie.

Jeśli czas, w którym prawdziwi kosmici i seryjni mordercy grasują, a wszyscy „normalni” ludzie biegają po Los Santos w dziwacznych maskach, brzmi jak najlepszy czas na całkowite upieczenie, masz szczęście. W tym tygodniu psychodeliczne rośliny pejotlu powracają na zbocza gór Tataviam.

Jeśli spodobała Ci się nowa arkadowa szafka Camhedz, koniecznie kup ją i jak najszybciej zainstaluj w swoich posiadłościach – automat do gier zniknie 3 listopada, nie będzie już w sprzedaży ani w sprzedaży. Sprawdź nasz przewodnik po Camhedz.

Niektórzy gracze nigdy nie kończą zgiełku. Jeśli w twoim zestawie szlifierskim nie ma miejsca na Halloween, nadszedł czas, aby zagłębić się w Bitwy biznesowe, aby agresywnie uzupełniać magazyny. Bitwy biznesowe zapewniają podwójne nagrody przez cały tydzień, a zwycięstwo odblokuje maskę emisyjną Pomarańczowej Czaszki i koszulkę Red Gangs Street Crimes.

Po prostu zaloguj się w tym tygodniu do GTA Online, a otrzymasz darmową ucztę. Wszyscy gracze automatycznie odblokują kamuflaż Shark Camo dla Pegassi Toreador. Tymczasem w tym tygodniu w Wyzwaniu z nagrodą możesz rywalizować o Obey Tailgater S, a przejażdżki na torze testowym to Ocelot Pariah, Pfister Comet S2 i Emperor Vectre. Albany Lurcher wstępnie dostosowany z fantazyjnym malowaniem kręci się na podium w The Diamond.

Wszystkie lokalizacje Arcade, ulepszenia i mody są w tym tygodniu 40% taniej, podczas gdy wszystkie uzbrojone pojazdy śmierci Arena War są za pół ceny. Możesz również kupić LCC Sanctus ze zniżką 35%, a Pfister Growler jest zniżka 30%.Source : https://www.gtaboom.com/halloween-week-gta-online/