Halloweenowe wydarzenie Grand Theft Auto Online wzbogaci się o seryjnych morderców i widmowe samochody • Eurogamer.net


Bardziej przerażający niż pozew od Take-Two.

Rockstar uruchomił coroczne Halloweenowe wydarzenie w Grand Theft Auto Online, w ramach którego powracają stare tryby i nowe upiorne zjawiska.

Po pierwsze, na wolności znajduje się widmowy samochód, który pojawia się znikąd, aby zabić graczy. Oto filmik przedstawiający zaatakowaną biedną duszę.

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz obsługę plików cookie, aby wyświetlić.

Na świecie są też zabójczy NPC gotowi zaatakować, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Ci zabójcy czerpią inspirację z klasycznych horrorów slasherowych, takich jak Koszmar z ulicy Wiązów i Piątek trzynastego. Jeśli w tym tygodniu Slasher zaatakuje cię na ulicach i uda ci się zabić napastnika w samoobronie, otrzymasz rzadką koszulkę Twilight Knife.

Na ograniczony czas powrócą również tryby gry Halloween, w tym Slasher, Come Out to Play i Condemned, wszystkie z podwójnymi nagrodami PD.

Było też kilka mniejszych dodatków. Właściciele gier Arcade mogą teraz w tym tygodniu dodać nową szafkę Camhedz do swoich gier Arcade. Tryb Alien Survivals powraca również z podwójną gotówką GTA i RP.

Aby uczcić 20. rocznicę oryginalnego wydania GTA 3, grając w GTA Online otrzymasz darmową koszulkę z kijem baseballowym z GTA 3.

Dla tych z Was, którzy wolą jeździć, członkowie LS Car Meet, którzy zdołają uplasować się w pierwszej czwórce w ośmiu różnych wyścigach serii Pursuit, otrzymają Dinka RT3000.

Source : https://www.eurogamer.net/articles/2021-10-21-grand-theft-auto-onlines-halloween-event-adds-serial-killers-and-phantom-cars