Gwiazda GTA 5 publikuje w sieci emocjonalną wiadomość, potwierdzając, że nasz czas spędzony z grą dobiega końca

Wiadomość, która ekscytuje fanów remastera GTA: Vice City

Miniony miesiąc był ekscytujący dla fanów Grand Theft Auto i to mało powiedziane. Ujawniono imponujący remaster GTA: Vice City, który wywołał ogromne emocje wśród graczy.

Pełny zwiastun planowany jest na początek grudnia, co skłoniło wielu do spekulacji, że mógłby zostać pokazany podczas The Game Awards, podczas gdy inni uważają, że Rockstar woli opublikować wideo we własnych kanałach komunikacyjnych.

Pożegnanie z GTA V

Tymczasem gracze zaczynają układać swoje sprawy, aby na dobre opuścić GTA V, tak jak zrobił to jeden z członków obsady gry.

Rzeczywiście Shawn Fonteno, który grał jednego z bohaterów gry, Franklina, udostępnił na Instagramie post z podpisem: „To spóźnione pożegnanie, takie późne pożegnanie. » Dodał ilustrację przedstawiającą Franklina obok swojego wiernego psa Chopa.

Spekulacje fanów

W odpowiedzi na ten post fan udostępnił go na Reddicie, zastanawiając się, co to może oznaczać. Krąży wiele plotek, jakoby bohaterowie GTA V mogli spotkać się po raz ostatni, aby zaktualizować GTA Online, a nawet pojawić się w GTA VI.

Wielu uważa jednak, że post Shawna Fonteno po prostu potwierdza, że ​​GTA V już niedługo będzie za nami.

Jeden z fanów podsumował to stwierdzeniem, że oznacza to, że GTA V naprawdę dobiega końca, teraz, gdy zwiastun VI jest nieuchronny, jak to zinterpretował, jego czas się skończył.

Inny dodał, że to „koniec pewnej ery” i że dawne gwiazdy GTA „nie będą już poszukiwane” po wprowadzeniu nowych aktorów.

Wreszcie inny powiedział, że „czas Franklina (oraz Michaela i Trevora) w centrum uwagi wkrótce się skończy”.

Możliwa zapowiedź GTA VI

Biorąc to pod uwagę, Grand Theft Auto od czasu do czasu dogania niektóre ze swoich najbardziej ukochanych postaci i miejmy nadzieję, że GTA VI rzuci trochę światła na to, co stało się z trio GTA V po zakończeniu gry i ich przejście do GTA Online.

Źródło: www.gamingbible.com