GTA+: zawiera GTA Trilogy Definitive Edition i inne nadchodzące gry

Rockstar Games oferuje nową premię za usługę subskrypcji GTA+ i to całkiem niezłą. Abonenci będą teraz mieli dostęp do rotacyjnej grupy starszych gier GTA, począwszy od GTA: The Trilogy – The Definitive Edition.

Zalety GTA+

Uruchomiony w marcu 2022 r. program subskrypcji o wartości 6 USD miesięcznie obejmuje alokację 500 000 pieniędzy w GTA Online miesięcznie, a także różne zniżki na zawartość i bonusy GTA Online.

Dostęp do pełnych gier

Dostęp do pełnych wersji gier to kolejna miła zaleta. Chociaż Edycja Ostateczna nie zebrała najlepszych recenzji po premierze ze względu na problemy techniczne, Rockstar wielokrotnie aktualizował grę, naprawiając przy tym setki błędów i innych problemów.

Gra zawiera GTA III, GTA: Vice City i GTA: San Andreas, wszystkie zaktualizowane o różne ulepszenia. Rockstar nie wskazał, jakie inne gry GTA mogą być w przyszłości objęte subskrypcją GTA+, ani nie podał harmonogramu rotacji gier.

GTA V i GTA 6

Z innych wiadomości związanych z GTA, 17 września Grand Theft Auto V obchodziło niedawno swoje 10-lecie. Jest to jedna z najlepiej sprzedających się gier wszechczasów, a oczekuje się, że seria będzie się nadal rozwijać wraz z GTA 6. Gra jest obecnie w fazie rozwoju i może zostać wydana już w 2024 roku.

Podsumowując, GTA+ oferuje abonentom bardzo dużo, łącznie z dostępem do rotacyjnej grupy starszych gier GTA. Premia ta stanowi dodatek do innych korzyści programu członkowskiego, takich jak zniżki i premie. Dla fanów serii GTA jest to zdecydowanie oferta, której nie można przegapić.

Źródło: www.gamespot.com