GTA Vice City: najlepsze pojazdy


GTA Vice City to jedna z najbardziej ekscytujących gier, nie tylko ze względu na samą rozgrywkę, ale także na fantastyczne pojazdy dostępne dla graczy.

9q5335qg

Jeśli grasz w GTA Vice City, oto lista kilku kultowych pojazdów, które zdecydowanie powinieneś wypróbować w grze.

g8lgt97g

Banshee

Jest to samochód sportowy, który pojawiał się w niemal każdej grze GTA, w tym w klasycznym Vice City. Ten dwumiejscowy samochód jest podobny do Corvette C4 Chevroleta i ma węższy wygląd. Wyjątkowo stylizowane są również tylne lampy i reflektory. To dobry wybór samochodu w grze, jeśli szukasz większej prędkości i przyspieszenia. Czasami jednak problemem może być pokonywanie zakrętów.

Pan Whoopee

Nie jest to samochód o wysokich osiągach, ale naprawdę fajny samochód do jazdy. Po raz pierwszy pojawił się w GTA III, a ta urocza ciężarówka z lodami ma dwie duże szufelki zdobiące dach w Vice City, wraz z wisienkami na górze. Ta furgonetka służy do misji sprzedaży wirtualnych narkotyków Mr Whoopee w trakcie gry.

Wyścigowiec Hotring

Ten samochód można odblokować w Vice City i jest używany tylko w wyzwaniach stadionowych i wygląda podobnie do samochodów seryjnych NASCAR. Ten samochód wymaga ukończenia zadania importu Sunshine Autos.

Sanchez

Sanchez to rower w Vice City, który może wykonywać różne akrobacje, a nawet wyruszać w teren! Ma bardziej miękkie zawieszenie i niewielką wagę, a także stosunkowo wyższy prześwit.

Turbo szabla

Ten muscle car po raz pierwszy pojawił się w Vice City i jest oparty na zwykłym modelu Sabre, z białymi wyścigowymi paskami na masce i z przodu. Ta wersja oferuje doskonałe przyspieszenie, a także doskonałe możliwości pokonywania zakrętów.

Romero

Ten pojazd ma przypominać Buick Superior Hearse z lat 80. XX wieku. Jest używany tylko w Dwubitowe uderzenie zadanie, a sam styl jest niezwykle atrakcyjny.

Patriota

Patriot jest idealny do jazdy w terenie ze względu na swoją wytrzymałość, dużą wagę, szerokość, prześwit i perfekcyjnie dopasowane zawieszenie. Może wspinać się na wyższe wzniesienia bez wahań lub przewracania się.

Piaskowiec

Sandking to kolejna doskonała opcja terenowa i jest podobna do stylu uosabianego przez Jeep Cherokee XJ. Jest niezwykle szybki w terenie, pokonując każdy teren bez nadmiernego przewracania się.

Taksówka zebry

Zebra Cab to wyjątkowa oferta, pokazana w Cabmaggedon tylko misja. To taksówka usiana paskami zebry. Samochód ma również doskonałe możliwości przyspieszenia, a także przyzwoitą moc.

Ogier

Stallion to kolejny klasyczny samochód GTA, który potrafi pokonywać wredne drifty, a nawet pączków! Ten samochód ma luźniejsze funkcje napędu na tylne koła i fascynującą dynamikę. Projekt jest podobny do modeli Forda Mustanga z lat 1964-1968.

Ranczer FBI

Trudno będzie Ci uzyskać dostęp do tego samochodu, dopóki nie zdobędziesz 5 gwiazdek chciał poziom. Będziesz musiał go później ukraść. Jednak gdy już go znajdziesz, jazda jest bardzo prosta dzięki mocnemu silnikowi, 4WD i syrenie, która pomaga w bezproblemowym oczyszczaniu dróg.

Nosorożec

Przypomina to czołgi z Niemiec z wojskowym kamuflażem i jest dostępne tylko na wyższych poziomach. Powinieneś wiedzieć, że jest to powolny pojazd, chociaż możesz uderzyć nim w inne pojazdy, aby uzyskać maksymalny efekt. Jest również kuloodporny.

Piekielny

Infernus po raz pierwszy pojawił się w GTA III i był obserwowany w różnych grach, w tym w GTA Vice City. Ten supersamochód ma trzy różne awatary, chociaż tutaj bardziej przypomina Lamborghini Countach LP 500. Jest to jeden z najszybszych samochodów GTA Vice City o doskonałej mocy i aerodynamice.

Kubański Hermes

Ten oferuje zabawne wrażenia z jazdy, pojawiając się tylko w GTA Vice City i spin-offie Vice City Stories. Jest używany jako Los Cabrones samochód gangu. Ten samochód jest łatwo zauważalny dzięki czarnemu kolorowi i płomieniom pokrywającym przód. Świetnie pokonuje zakręty, a także może szybko przyspieszać.

Voodoo

0 Uwagi

Samochód jest specjalnym egzemplarzem Vice City i przez lata cieszył się ogromną popularnością. Prześwit jest mniejszy, a samochód nie przewraca się aż tak bardzo. Jest podobny do Chevroleta Impala z 1960 roku i ma klasyczny odcień czerwieni.

m41ocneo

Aby uzyskać najnowsze wiadomości i recenzje motoryzacyjne, śledź carandbike.com na Świergot, Facebook i zasubskrybuj nasz kanał YouTube.

Źródło : https://www.carandbike.com/news/gta-vice-city-top-vehicles-2644103