GTA VI wycieka do sieci, internet reaguje


Grand Theft Auto lub szósta gra GTA wyciekła, ponieważ w Internecie pojawiły się klipy i obrazy z wczesnych etapów testów. Cios dla Rockstar Games nadszedł tuż po dziewiątej rocznicy premiery GTA V, która w innowacyjny sposób pozwoliła graczom grać trzema różnymi postaciami, a nawet pozostawiła im wybory, które miały kierować rozwojem fabuły.

Nowy wyciek nie pokazuje wiele, z wyjątkiem niektórych ruchów, strzelania i mechaniki pływania, a także zaglądania do klubu nocnego GTA. Fani dostrzegli jednak pewne szczegóły z wczesnych przebłysków – poza oczywistym potwierdzeniem, że twórcy gry wciąż pracują nad jeszcze niewydanym tytułem. Akcja GTA VI toczy się w Vice City i jak dotąd wydaje się, że istnieją dwie grywalne postacie – mężczyzna o imieniu Jason i kobieta o imieniu Lucia. Mogą jednak być symbolami zastępczymi, a Rockstar może zdecydować się na inne nazwy postaci w momencie premiery.

Reakcje na wyciek są mieszanką podekscytowania, gdy obejrzysz materiał z ulubionej gry fanów, i schadenfreude, jak Rockstar zareaguje na wiadomości. Twórcy gry są znani z ukrywania szczegółów, dopóki nie będą gotowi do ujawnienia tytułu. Dlatego wielu przewiduje silny sprzeciw Rockstara.

Jedna osoba odniosła się do Thanosa, zauważając, że programiści pracowali nad GTA 6 od lat, więc przecieki wzięły na siebie, aby dać fanom wgląd w wykonywaną pracę.

Przeczytaj także | Elon Musk nie może się nacieszyć Elden Ring

Inna osoba wyraziła podekscytowanie zakupem gry, ale obawiała się, że Rockstar może zrobić „coś głupiego” po wycieku.

Podobno wyciekło 3,4 GB danych, a wielu spodziewa się, że Rockstar nie będzie łatwo traktować tego, kto stał za tą akcją.

Jeden z użytkowników Twittera skomentował: „GTA 6 gunna ma większy blowback niż ostatni z nas 2 lmao”. Kiedy fabuła gry zombie Sony i Naughty Dog wyciekła do sieci, premiera gry została przesunięta z 29 maja 2020 r. na 19 czerwca 2020 r. Sony zaczęło używać opatentowanej technologii zapobiegającej spoilerom, a zarówno Naughty Dog, jak i Sony zaczęły składać liczne roszczenia DMCA , aby uciszyć ludzi mówiących o ujawnionych szczegółach.

Źródło : https://opoyi.com/entertainment/gta-vi-gets-leaked-online-internet-reacts-753808/