GTA VI: rzekome przecieki pokazują część gigantycznej mapy gry


Fani z pewnością nie mogą już dłużej czekać na oficjalne ujawnienie nowego GTA i datę jego premiery, ale dopóki to nie nastąpi, musimy zadowolić się plotkami i przeciekami.

Mówiąc o przeciekach, po zalewu informacji ujawnionych w zeszłym roku, w internecie zaczęły krążyć nowe zdjęcia, dające nam przedsmak gigantycznej mapy gry.

Zrzut ekranu udostępniony przez użytkownika Reddit pstuddy przedstawia rzekomą postać z nadchodzącego GTA VI. Postać wydaje się znajdować na jakimś fabrycznym podwórku. I chociaż wiemy, że w grze pojawi się kobieta, sugeruje to, że mogą istnieć również inne grywalne postacie. Tak, podobnie jak Grand Theft Auto V.

Drugi zrzut ekranu, udostępniony przez tego samego użytkownika, pokazuje część mapy. Biorąc pod uwagę fakt, że rozdzielczość obrazu jest bardzo niska, trudno jest uzyskać szczegóły z mapy. Ale, jak spekulował jeden z Redditorów, ujawniona część mapy GTA VI może być oparta na Sebring Raceway.

Ponadto wydaje się, że wyciekła część mapy zawiera również fabryki, drogi i rezydencje. A co najważniejsze, wydaje się, że jest to obszar wiejski. Wyciek nie dostarczył ani nie ujawnił żadnych dalszych informacji na temat ujawnionych zrzutów ekranu, ale te dwa obrazy z pewnością jeszcze bardziej zaniepokoiły fanów.

Jak zawsze dobrze jest pamiętać, że to wszystko to tylko plotki, ale Myślicie, że to rzeczywiście może być fragment mapy GTA VI?Źródło : https://voonze.com/gta-vi-alleged-leaks-show-part-of-the-games-gigantic-map/