GTA VI podobno otrzyma DLC dla jednego gracza


Rockstar Games może już planować zawartość do pobrania dla jednego gracza (DLC) do GTA VI, w oparciu o najnowsze plotki.

Członek GTAforums, Tez2, znany z zgłaszania przecieków dotyczących tytułów Rockstar, ujawnił teraz, że GTA VI otrzyma DLC dla jednego gracza. Według nich pierwsza fala „nowych miast i misji”, które zostaną dodane jako DLC, zostanie zaplanowana przed premierą GTA VI.

W odpowiedzi na inny post na forum dotyczący rzekomej funkcji „rozwijania się z czasem” następnej gry GTA, Tez2 stwierdził, że zasadniczo oznacza to, że Rockstar Games powróci do tego, jak planowali przyszłe treści, zanim GTA Online odniosło ogromny sukces.

Jeśli chodzi o nowe miasta, Tez2 twierdzi, że wierzy, że GTA VI otrzyma nowe instancje lub wyspy, podobne do Cayo Perico i North Yankton w GTA V. W ten sposób Rockstar może wprowadzić nowy napad do następnej gry GTA Online za każdym razem nowe DLC. To powiedziawszy, nie wykluczyli możliwości dodawania od czasu do czasu do gry pełnoprawnego nowego miasta.

Bazując na źródłach Tez2, prace nad DLC dla jednego gracza do GTA V trwały już przed jego wydaniem. Według nich w ten sposób odkryto pliki dźwiękowe wspominające o niedługim otwarciu Kasyna (między innymi działaniami). pierwotnie planowano dodanie Liberty City do mapy świata GTA V. Jednak oba projekty zostały złomowane w 2015 roku.

Niedawno, podczas telekonferencji w pierwszym kwartale roku podatkowego 2023, Take-Two stwierdziło, że rozwój ten następny enpróbować w tymmi Grai Kradzież Auto serias jest dobrze poddroga. Dalej powiedział, że zespół w Gwiazda rocka Gry jest determinacjained do raz jeszczew ustaw kreatywnośće wzorce dla seria, ten gra przemysłoraz dla wszystko enmedia rozrywkowetylko jak to mams Gotowe w przeszłości z każdy poprzedni wpis z głównej linii.
Źródło : https://twistedvoxel.com/gta-vi-single-player-dlc/