GTA VI: oto wszystko, co wiemy o długo oczekiwanej grze Rockstar


Dziesięć lat. Tyle czasu minęło Grand Theft Auto V ukazał się w sklepach dla PlayStation 3 I Xbox 360. Mówiąc dokładniej, upłynie dekada w nadchodzącym miesiącu wrześniu 2023 r., A wszystko to bez wciąż oficjalnych wiadomości o Grand Theft Auto VI…oficjalnie.

O grze wiele wiadomo dzięki przeciekom i doniesieniom prasy specjalistycznej. O szczegółach poinformujemy, czekając na ogłoszenie Rockstar Games.

Które miasto będzie tym w GTA VI?

Według wszystkich informacji, które wyciekły, w GTA VI wrócilibyśmy do miasta Vice City, znany już graczom dzięki Grand Theft Auto: Vice City. Zainspirowani w Miami (Stany Zjednoczone), wiemy, że to właśnie to miasto z ujawnionych prasie szczegółów, a także z filmów, które wyciekły do ​​Internetu, na których można było zobaczyć napisy takie jak: Metro w Vice City Lub VCPDktóry odnosi się do Komenda Miejska Policji. Jednak zamiast wracać do lat 80. jesteśmy teraz w „teraźniejszości”.

Praca społeczności i miłośników GTA jest taka, że ​​nawet w wyniku zdjęć, które pojawiły się w sieciach społecznościowych, tworzyli współrzędne na fikcyjnej mapie odtworzyć prawdziwą. Tak, to prawdziwy cud, co użytkownik ChurchofGTA zrobił na Reddicie. Rockstar Games musi mieć halucynacje ze społecznością.

Kto jest głównym bohaterem?

Piszemy „kto”, ale tak naprawdę powinniśmy powiedzieć „kto”. GTA VI będzie miało dwóch głównych bohaterów: Łucja i Jason. To są tymczasowe nazwy postaci z GTA VI, para rodzeństwo bliźniacze którzy pochodzą z podziemi.

Odtąd dane o tych postaciach są zamazane, tj. mamy tylko plotki. Najwyraźniej Jason chce zmienić bieg swojego życia w policji, podczas gdy Lucia aspiruje do kierowania ważnym kartelem narkotykowym. Ponieważ nadal nie mamy oficjalnych informacji, możemy tylko zgadywać, choć to już wiemy będziemy mieli możliwość wyboru obu z nich, jak to się stało z Michaelem, Franklinem i Trevorem w GTA V.

Jeśli chodzi o czas trwania gry, źródła zbliżone do produkcji wskazują, że przejście całej mapy potrwa od 300 do 400 godzin. Oczywiście dotyczy to całej gry, czyli główna historia będzie krótsza.

Kiedy wyjdzie GTA VI?

To jest pytanie, na które wszyscy czekamy, ale rzeczywistość jest taka, że ​​my nadal nie mają daty premiery. Plotki podkreślają, że zostanie wydany w 2024 roku, ale rzeczywistość jest taka, że ​​dopóki GTA V nadal będzie się sprzedawać, a GTA Online nie przestanie generować pieniędzy, premiera GTA VI nie śpieszy się.

Rockstar Games wydało we wrześniu oświadczenie potwierdzające to wyciekły filmy i obrazy z gry były całkowicie prawdziwe. Stwierdzili również, że „wkrótce udostępnią aktualizacje” i kiedy „następna gra będzie gotowa”.

Czy GTA VI będzie online?

Nie potwierdzono, czy GTA VI będzie online, ale gdybyśmy mieli podać procent, nasza byłaby stuprocentową pewnością. Tak, zgadza się: nie 99% czy coś w tym stylu, ale 100% pewności, że GTA VI będzie miało multiplayer.

Jak powiedzieliśmy tuż przed sekcją dotyczącą daty premiery, co generuje najwięcej pieniędzy dla Take-Two, firmy macierzystej Rockstar Games, jest GTA V online. Dlatego rezygnacja z tego w szóstej części nie wchodzi w skład żadnej z istniejących zmiennych.

Ile będzie kosztować GTA VI?

Zgadywanie ceny gry, gdy nie mamy nawet daty premiery, to chimera. Możemy jednak powiedzieć, że minimalna cena wyniesie 59,95 europonieważ poniżej tej ceny prawie nie znajdziemy gry wideo typu triple A na rynku.

Tutaj kluczem jest teraz wiedzieć, czy cena pozostanie na progu 79,95 euro. Jak wiadomo, wraz z nadejściem nowej generacji konsol, wiele firm podnosi ceny, w tym Sony ze swoimi produkcjami, które zastrzegło już tę wartość dla wszystkich swoich premierowych gier. Okaże się, czy Take-Two również w to zagra, chociaż zakładamy, że tak80 euro rygoru będzie ceną.

I jak dotąd wszystkie informacje, które znamy – lub przewidujemy – na temat GTA VI. Pozostaje czekać na oficjalne dane dotyczące gry, które miejmy nadzieję nastąpią jak najszybciej.Źródło : https://en.softonic.com/articles/gta-vi-is-all-we-know-rockstar