GTA VI nie ukaże się na PS5 na początku 2025 roku

Przyszłość Grand Theft Auto VI

Chociaż trofea Grand Theft Auto VI mogą być jeszcze bardzo odległe, dobrym pomysłem może być przyjrzenie się innym nadchodzącym grom na PS5, aby je pochwalić. Najnowsza aktualizacja kontynuacji Rockstar z otwartym światem pochodzi z wezwania do zapłaty od wydawcy Take-Two, z którego wynika, że ​​GTA VI nie zostanie wydane w następnym roku finansowym, który trwa od kwietnia 2024 r. do marca 2025 r. Oznacza to, że pierwsza prawdopodobna premiera Okno premiery GTA VI na PS5 przypada na koniec 2025 roku.

Analitycy zabierają głos

Warto zauważyć, że nie wiemy dokładnie, kiedy będzie data premiery Grand Theft Auto VI na PS5, a okno premiery jest szeroko spekulowane jedynie przez analityków branżowych Nicka McKaya i Michaela Pachtera z Wedbush Securities. Duet zauważył, że Take-Two prognozuje rezerwacje na kwotę 7 miliardów dolarów, czyli mniej niż w początkowych komentarzach, które przewidywały 8 miliardów dolarów w maju. „Spadek czyni nas niemal pewnymi, że GTA VI nie ukaże się w przyszłym roku finansowym” – czytamy w raporcie (za pośrednictwem VGC).

„To powiedziawszy, nie mamy powodu sądzić, że gra została przesunięta poza rok kalendarzowy 2025, ale rozsądne jest założenie, że zostanie wydana jeszcze w tym roku. » Prace nad kontynuacją trwają już od ponad dziesięciu lat, a w 2023 roku GTA V będzie obchodziło dziesiątą rocznicę powstania.

Oczekiwanie na powrót do Vice City

Obecnie na PS5 dostępnych jest kilka gier Grand Theft Auto, w tym GTA V i jego tryb online, a także bardzo krytykowane Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, z których każda oferuje własne kolekcjonerskie trofea. Szczegóły na temat nadchodzącej kontynuacji są skąpe, ale w międzyczasie możemy spędzić rok studiując zwiastun GTA VI z krokodylami, twerkingiem i mnóstwem mężczyzn z Florydy. Jakie są Twoje nadzieje i oczekiwania związane z powrotem do Vice City? Czy będzie to jedna z najlepszych gier na PS5 w historii? Daj nam znać w komentarzach poniżej, co chciałbyś zobaczyć w Grand Theft Auto VI.

Źródło: www.truethrolies.com