GTA VI jest w centrum uwagi! Red Dead Redemption / remastery GTA IV anulowane


Chociaż Rockstar nigdy nie przyszedł do opinii publicznej, aby potwierdzić remastery dla Red Dead Redemption i GTA IV, plotki sugerują uruchomienie tych portów. W rzeczywistości te dwa porty zostały poproszone przez fanów, ale według nowego raportu nie pojawią się. Najwyraźniej po słabych wynikach i wszystkich kontrowersjach, jakie wywołał GTA Trilogy Remaster, Rockstar postanowił porzucić swoje plany dotyczące nowych remasterów i całkowicie koncentruje się na nowym GTA 6. Nowy raport Kotaku potwierdza, że ​​Take- Dwuwłaścicielska firma jest całkowicie skoncentrowana na GTA VI. Niestety nadal nie ma żadnych szczegółów dotyczących premiery gry.

Rockstar jest całkowicie skupiony na rozwoju GTA VI

Firma podobno anulowała dwa remastery, aby cały zespół programistów zajął się rozwojem GTA 6. To pośrednio mówi nam, że na radarze firmy nie ma innego dużego projektu. W każdym razie Kotaku mówi, że wciąż jest nadzieja na przyszłe remastery GTA IV i Red Dead Redemption. Jednak jedyna możliwość uruchomienia jest po wydaniu Grand Theft Auto 6. Według Kotaku informacje uzyskane przez wtajemniczonych „TezFunz2” o portach nie były pustymi plotkami. Inne źródła wspominały o tych portach już kilka miesięcy temu. W rzeczywistości niektóre plotki wskazywały również na remaster Red Dead Redemption 2 na PlayStation 5 i Xbox Series X. To nadal jest możliwe, jednak tylko czas pokaże.

GTA V jest już dostępne na PlayStation 5. Jednak jakość remastera nie zachwyciła fanów serii. Z tego powodu fani obniżają oczekiwania na remaster Red Dead Redemption z wykorzystaniem silnika RDR2. Trylogia GTA – Definitive Edition była także ostatnim gwoździem do niedawnej reputacji firmy. Porty były pełne błędów, a grafika poniżej średniej.

Podczas gdy firma wciąż inwestuje w wciąż odnoszące sukcesy GTA Online, możemy zrozumieć, że obecnie najlepszym krokiem jest przejście do GTA VI. Niestety w grze wciąż brakuje okna uruchamiania. Niektóre plotki sugerują ujawnienie zwiastuna podczas The Game Awards 2022.

Możesz sprawdzić niektóre szczegóły GTA VI na podstawie plotek. Warto zauważyć, że firma może również przyglądać się mobilnej iteracji franczyzy.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=c753799b62ae4773beb37189cb8fa87a&url=https%3A%2F%2Fwww.gizchina.com%2F2022%2F07%2F05%2Fgta-vi-is-the-focus-now-red-dead-redemption-and-gta-iv-remasters-scrapped%2F&c=5929058313099640335&mkt=fr-fr