GTA V to z jakiegoś powodu drugi najczęściej sprzedawany „samochodowy symulator” z wiosennej wyprzedaży Steam


Ostatnio wydaje się, że nie da się rozmawiać o prawie niczym z branży rozrywkowej, żeby w trakcie rozmowy nie wkradło się coś związanego z GTA. Chcesz pogadać o programach telewizyjnych? Świetnie, ale potem „50 Cent” publikuje obraz GTA Vice City, a Internet eksploduje teoriami spiskowymi dotyczącymi GTA VI.

Masz ochotę wejść na Twittera z jakiegokolwiek powodu? Niesamowite, ale potem Tom Henderson, słynny przeciek, tweetuje o rzekomym opóźnieniu GTA VI do 2025 roku, mimo że plany dotyczące okna startowego 2024 zostały wykonane od 2021 roku.

A teraz nie możesz nawet przejść do prostej kategorii wyścigów na stronie wiosennej wyprzedaży Steam, nie widząc GTA V jako „symulatora samochodowego”, siedzącego jako druga najlepiej sprzedająca się gra samochodowa z całej strony.

Nie narzekam ani nic, po prostu uważam to za niezwykle zabawne, jak 10-letnia gra obejmująca 3 generacje konsol udaje się przedostać na inne terytoria i kradnie grzmot „małego faceta”.

W historii gier wideo nigdy nie było czegoś podobnego do tego zjawiska, co może tylko sprawić, że zastanawiam się, jak niewyobrażalnie gigantyczny wpływ GTA VI będzie miał na rynek. Aha, a tak przy okazji, jeśli jakimś cudem nadal nie posiadasz jednego ze 175 milionów egzemplarzy GTA V sprzedanych do tej pory, kosztuje on teraz 15 dolarów.

Wracając do naszego regularnego programu, pierwszą pozycję na listach przebojów zajmuje nikt inny jak Forza Horizon 5. Niedawno ta uwielbiana przez fanów legenda wyścigów w stylu arcade otrzymała wspaniałe DLC (zawartość do pobrania) o nazwie Rally Adventure, w którym możesz prowadzić przez piękną nową mapę Sierra Nueva, która zawiera jedne z najbardziej imponujących tras, jakie kiedykolwiek widziano w grze Forza Horizon.

Dodano również dziesięć nowych pojazdów, które możesz wykorzystać na nowych zakurzonych szlakach, przez opuszczony kamieniołom lub przez odkształcalne wydmy. Jeśli to ci nie odpowiada, może spróbuj rozbić każde drzewo w zasięgu wzroku z obszaru Palm Forest.

Podczas gdy gra podstawowa jest o 40% tańsza za 36 USD, możesz najpierw rzucić okiem na to, co ma do zaoferowania Xbox Game Pass, ponieważ Forza Horizon 5 jest wliczona w miesięczną subskrypcję, obok Forza Horizon 4, która jest obecnie trzecią najbardziej sprzedana gra wyścigowa z wiosennej wyprzedaży.

Inne godne uwagi wzmianki to F1 22 z 85% zniżką za prawie 10 USD, Snowrunner z 45% zniżką za 16,5 USD, Need for Speed ​​Unbound za połowę ceny za 35 USD, Dirt Rally 2.0 z 75% zniżką za piątkę, Assetto Corsa Competizione z 70% za 12 USD, a dla entuzjastów dwóch kółek dostępna jest jazda 4 za 10 USD, zniżka od 50 USD.

Aha, i chociaż wyprzedaż trwa do 23 marca, możesz sprawdzić oparty na fizyce symulator BeamNG.drive, który obecnie kosztuje 20 $. Jeśli masz dość „głównego nurtu” gier, które właśnie wymieniłem i chcesz nowych wrażeń, BeamNG to całkiem bezpieczny zakład.Źródło : https://www.autoevolution.com/news/gta-v-is-the-second-most-sold-automobile-sim-from-steam-s-spring-sale-for-some-reason-212010.html