GTA V świętuje swoje 10-lecie, przesyłając podziękowania dla graczy

W zeszłym roku przygodowa gra akcji Grand Theft Auto V (GTA 5 lub GTA V) obchodziła swoje dziesiąte urodziny. Rockstar Games oficjalnie ogłosiło to wydarzenie na platformie X (wcześniej znanej jako Twitter), dziękując także graczom za wsparcie przez te wszystkie lata.

Wyjątkowe urodziny

17 września 2023 r. Rockstar Games opublikowało post na X: „Dzisiaj, w oficjalną 10. rocznicę Grand Theft Auto V, chcemy podziękować wam, naszym graczom, za niesamowite wsparcie przez lata. »

Firma chciała także podziękować społeczności graczy, nazywając ją „powodem, dla którego GTA V rozkwitło na wielu generacjach konsol”.

Aby wspólnie świętować

Aby uczcić 10. rocznicę GTA V w GTA Online, Rockstar wprowadził niedawno trzy nowe, unikalne kostiumy przypominające klasyczny wygląd Michaela, Franklina i Trevora. Wprowadzono także wykończenia broni inspirowane GTA V, a także bonusy do klasycznych trybów, rozgrywki i nie tylko.

Czekam na GTA 6

Tymczasem, biorąc pod uwagę, że minęło dziesięć lat od premiery GTA V, oczekiwania na Grand Theft Auto VI (znane również jako GTA VI lub GTA 6) osiągają szczyt. Fani z niecierpliwością czekają na wszelkie informacje na temat tej długo oczekiwanej nowej odsłony serii Grand Theft Auto.

Na początku tego miesiąca wyciek ujawnił, że GTA VI ma zostać ogłoszone w przyszłym miesiącu, a premiera ma nastąpić w październiku przyszłego roku. Ponadto donoszono, że wielu graczy nie będzie mogło grać w GTA VI po premierze, ponieważ oczekuje się, że gra pominie konsole poprzedniej generacji i skupi się na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC.

Czekać na dalsze informacje

Jesteśmy pewni, że zanim GTA 6 zostanie w końcu ujawnione, pojawi się mnóstwo przecieków i aktualizacji, a cały nasz zespół w Digit będzie pracował, aby dostarczyć wam najświeższe informacje na temat kolejnego dużego projektu Rockstar Games. Czekać na dalsze informacje.

Źródło: www.bing.com