GTA V świętuje 10 lat, a Rockstar Games dziękuje graczom

Grand Theft Auto V (GTA 5 lub GTA V), przygodowa gra akcji, właśnie obchodzi swoje 10-lecie, ogłosił Rockstar Games na X (wcześniej znanym jako Twitter). Firma chciała także podziękować graczom za wsparcie przez lata.

Urodziny obchodzone z wielką pompą

17 września 2023 r. Rockstar Games opublikowało post na X: „Dzisiaj, w oficjalną 10. rocznicę Grand Theft Auto V, chcielibyśmy podziękować naszym graczom za niesamowite wsparcie przez te lata. »

Rockstar podziękował także społeczności, mówiąc, że to „powód, dla którego GTA V rozkwitło na wielu generacjach konsol”.

„Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy grali, transmitowali na żywo, odgrywali role, tworzyli lub udostępniali ze świata Los Santos i hrabstwa Blaine – przed nami jeszcze wiele przygód! » dodał Rockstar.

Uroczystości w Internecie

Aby uczcić 10. rocznicę GTA V w GTA Online, Rockstar wprowadził w zeszłym tygodniu serię unikalnych nowych kostiumów, przypominających klasyczny wygląd Michaela, Franklina i Trevora. Wprowadzili także wykończenia broni inspirowane GTA V, bonusy do klasycznych trybów, rozgrywkę i wiele więcej.

Napięcie w GTA VI podsyca pasję fanów

Czekając na GTA VI (lub GTA 6), którego premiera jest bliska, fani z niecierpliwością czekają na wszelkie wieści dotyczące tej długo oczekiwanej nowej odsłony serii Grand Theft Auto. Na początku tego miesiąca wyciek ujawnił, że GTA VI ma zostać ujawnione w przyszłym miesiącu, a premiera ma nastąpić w październiku przyszłego roku. Ponadto zgłoszono, że wielu graczy nie będzie mogło grać w GTA VI po premierze, ponieważ oczekuje się, że gra pominie konsole poprzedniej generacji i zostanie wydana bezpośrednio na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC.

Jesteśmy pewni, że będzie mnóstwo przecieków i aktualizacji, którymi będziemy mogli się podzielić, zanim w końcu ujawnimy GTA 6, a my w Digit postaramy się przedstawić wam wszystkie najnowsze plotki na temat kolejnej dużej gry Rockstar Games. Czekać na dalsze informacje.

Źródło: www.bing.com