GTA V sprzedało się w prawie 175 milionach egzemplarzy


Dzięki ogromnemu przeciekowi wiemy, że wciąż nieuchwytne GTA VI jest rzeczywiście opracowywane w Rockstar Games. W niewielkim stopniu przyczyniło się to jednak do spowolnienia tempa, w jakim ludzie nadal kupują prawie 10-letnie GTA V, a Take-Two potwierdziło, że gra sprzedała się obecnie w prawie 175 milionach egzemplarzy.

W ramach ostatnich raportów fiskalnych Take-Two ujawniono to (posortowane przez użytkownika Twittera „videotech_”), że Grand Theft Auto V sprzedał się w liczbie 170-175 milionów egzemplarzy – kontynuując swoją panowanie jako druga najlepiej sprzedająca się gra wszechczasów (tylko za 238 milionami jednostek Minecrafta).

Dużo niedawno wydana gra Red Dead Redemption 2 nadal świetnie się sprzedaje, a wraz z Red Dead Online sprzedała się teraz łącznie ponad 46 milionów egzemplarzy, co utrzymuje ją na dziesiątej najlepiej sprzedającej się grze wszechczasów, sprzedając się dokładnie dwukrotnie. wielu egzemplarzy jako pierwszy Red Dead Redemption.

Ponieważ Grand Theft Auto VI wciąż jest odległe, ciekawie będzie zobaczyć, czy GTA V zdoła trafić 200 milionów sztuk do czasu, gdy jego kontynuacja zostanie ostatecznie wydana. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

KitGuru mówi: Ile razy kupiłeś GTA V? Czy trafi 200 milionów? Kiedy ostatnio grałeś w Red Dead Online? Daj nam znać poniżej.

Zostań Patronem!

Źródło : https://www.kitguru.net/gaming/mustafa-mahmoud/gta-v-has-sold-almost-175-million-copies/