GTA V otrzymuje prośbę o usunięcie treści transfobicznych po ponownym uruchomieniu PS5 i Xbox Collection X | SBrytyjska grupa wspierająca LGBTQ + Out Making Video games wysłała list otwarty do Rockstar.

Kolekcja Grand Robbery Auto była przez cały czas otoczony przez kontrowersje, jego kwaśna wyobraźnia i prorok amerykańskiego społeczeństwa oraz najlepszy sposób, w jaki prezentował jeden z dramatów zbrodni na bocznej drodze, sprawiły, że znalazł się w centrum wielu ważnych spojrzeń. Jednakże franczyza stała się kolejną częścią popkultury i kontury jednej z najlepiej sprzedających się gier wideo w historii.

W liście nawiązują do społecznego obowiązku Rockstara, aby kultura miała wpływ na GTA VDoprowadziło to do zaskoczenia niektórych analityków mediów i stowarzyszeń mieć wpływ na treść, jaką materiał może mieć na społeczeństwo oraz sposób, w jaki Rockstar może pomóc w pozbyciu się szkodliwych stereotypów, które motywują wielu z nas. W tym przypadku GamesIndustry powtórzyło list otwarty wysłany za pośrednictwem Tworzenie gier wideo do Rockstar, w którym poprosili studio, aby skorzystało na ponownym uruchomieniu PS5 i Xbox Collection X | S do zabierz transfobowe części z rekreacji.

Grand Theft Auto V

Out Making Video games to brytyjska grupa twórców, którzy walka o prawa grupy LGBTQ+, a jego list został poparty fragmentem pisma ujawnionym przez Kotaku, w którym to podobne ryzyko było kiedyś cenione, podnosząc problem z pogodą, którą Rockstar zintegrował z rekreacją 2013 i która może służyć utrwalają szkodliwe stereotypy.

Odnosili się do usuwania szkodliwych stereotypów wobec innych osób transW liście zwracają się o radę do treści tekstowej Carolyn Petit, aby opowiedzieć o tym planowane włączenie trans i gender liczne stereotypy dotyczące zainspirować graczy, aby naprawdę poczuli się nimi zniesmaczeni, przychodząc, by rozkoszować się krzywdzeniem i zabijaniem ich. Out Making Gry wideo odwoływały się do Społeczny obowiązek Rockstar bo kultura ma wpływ na to, że GTA V ma na całym świecie. W artykule Carolyn Petit pojawia się szansa na zamianę transfobicznych aspektów sportu i dać uczestnikowi ważny kontekst zabawy.

Lokalny model dla poniższej technologii GTA V pojawi się na PS5 i Xbox Collection X | S w Marzec 2022 po ogłoszeniu jego przedłużenia w ramach ostatecznej wystawy PlayStation, z przyczepą, która była kiedyś ostro krytykowana przez opinię publiczną.

Dodatkowe informacje: GTA V, Grand Robbery Auto V i LGBTQ+.Source : https://thenewstrace.com/gta-v-receives-a-request-to-take-away-transphobic-content-material-at-the-relaunch-of-ps5-and-xbox-collection-x-s/192314/