GTA V na PS5 i Xbox Series X/S usuwa kilka transfobicznych żartów


gwiazda rocka wydany zaledwie kilka tygodni temu Grand Theft Auto V w PlayStation 5 i Xbox Series X/Snowa wersja bez zbyt wielu nowych funkcji, ale niesie ze sobą kilka drobnych poprawek, które do tej pory pozostawały niezauważone.

Kilka subtelnych modyfikacji

Będąc bardziej konkretnym, firma zmodyfikowała kilka treści, które w przeszłości przeszkadzały niektórym użytkownikom, ponieważ zostały uznane przez społeczność za transfobiczne. Najbardziej rzucający się w oczy mamy w postaci, którą znajdziemy w arkadowym gabinecie, w którym można było wyczytać, że ma „wymienne genitalia”. Teraz został zmieniony na inny, który nie odnosi się do osób transpłciowych.

To nie jedyna tego typu zmiana, jaka została dokonana od teraz wygląd niektórych NPC w różnych częściach mapy, takich jak „Drag Queen”, został wyłączony. To prawda, że ​​model tej postaci jest nadal obecny w plikach tytułowych i można go wykorzystać w trybie reżyserskim, ale jego linie dialogowe (wśród których nawiązał do używania hormonów) zostały całkowicie usunięte. W tej chwili Rockstar nie chciał tego komentować.

GTA V w nowej generacji

Jeśli jesteś zainteresowany tą nową wersją ognioodpornej GTA Vzalecamy zapoznanie się z analizą, którą dedykujemy w Wandalgdzie mówimy, że „to, czy jego kilka ulepszeń uzasadnia płacenie za to ponownie, jest czymś, co każdy musi ocenić sam, ale jeśli jesteś jednym z tych, którzy jeszcze nie zanurzyli się w Los Santos, tutaj znajdziesz dobre wymówka, żeby zrobić to od razu i odkryć grę, która przeszła do historii”.

Ponadto nie wahaj się zapoznać się z naszym kompletnym przewodnikiem w języku hiszpańskim, aby nie przegapić ani jednego z wielu jego sekretów.

Link źródłowy

Źródło : https://d1softballnews.com/gta-v-on-ps5-and-xbox-series-x-s-removes-a-couple-of-transphobic-jokes/