GTA V: Korzystanie z Turbo – Wsparcie Gracza

Czy w GTA V można używać turbo?

Co to jest Turbo w GTA V?

Turbo to opcja modyfikacji pojazdu, która poprawia wydajność Twojego silnika. W GTA V istnieje możliwość dodania turbosprężarki do swojego samochodu, aby zwiększyć ciśnienie powietrza podawanego do silnika, poprawiając spalanie i moc pojazdu.

Jak korzystać z Turbo w GTA V?

Nie ma możliwości ręcznego użycia turbosprężarki podczas jazdy w grze, możesz jednak zakupić ulepszenie turbo do swojego samochodu. Funkcja ta włącza się automatycznie, gdy silnik Twojego samochodu osiągnie odpowiedni zakres obrotów. Aktywność turbosprężarki można rozpoznać po delikatnym gwiżdżącym dźwięku tuż przed zmianą biegu.

Jak zdobyć modyfikację Turbo w GTA V?

Modyfikację turbosprężarki można kupić w warsztatach Los Santos Customs. Po prostu zabierz swój pojazd do jednego z tych warsztatów i kup ulepszenie turbo, aby dodać je do swojego samochodu. Należy pamiętać, że może być konieczne zakupienie innych modyfikacji, aby zwiększyć dodatkową moc pojazdu.

Czy Turbo jest korzystne w GTA V?

Turbo to przydatna modyfikacja w GTA V, ponieważ znacznie poprawia przyspieszenie i prędkość maksymalną Twojego samochodu. Jest to niezbędne ulepszenie, jeśli chcesz rywalizować i dominować w wyścigach w grze.W trybie fabularnym GTA V możesz dodać turbosprężarkę do różnych samochodów, o ile opcja ta jest dostępna na liście modyfikacji silnika w Los Santos Customs. Możesz także ulepszać swoje samochody w ten sam sposób w GTA Online, ale funkcję turbo tuningu będziesz mógł odblokować dopiero po ukończeniu około 50 wyścigów supersamochodami i mniej innymi klasami pojazdów.

Nasze ostatnie przemyślenia

Rockstar Games postawiło na bardziej realistyczne podejście do pojazdów i modyfikacji w GTA V. Możliwość błyskawicznego zwiększenia prędkości samochodu poprzez naciśnięcie przycisku „doładowanie” została zastąpiona opcją modyfikacji Turbo, która automatycznie poprawia przyspieszenie i prędkość maksymalną samochodu po zainstalowaniu aktualizacji. Odwiedź najbliższy urząd celny w Los Santos i kup ulepszenie Turbo, aby poprawić osiągi swojego samochodu w GTA V.

Źródło: playerassist.com