GTA V jest teraz tak stare, jak GTA San Andreas, kiedy zostało wydane | Ruetir


Redakcyjny: Hazard / Facebook / Świergot / Relacja / Instagram / Discord

Choć wiadomo coraz więcej szczegółów na temat kolejnej gry z sagi Grand Theft Auto, data jej premiery jest wciąż nieznana, przez co obecne GTA V wciąż się starzeje.

I że pomimo tego, że szum wokół Grand Theft Auto VI rośnie, a twórcy stojący za jego powstaniem zapewniają, że jego pojawienie się zaznaczy franczyzę, będącą grą, która „ustanowi kreatywne punkty odniesienia dla serii”, nie zdaj sobie sprawę, że liczy się, a czas płynie bardzo powoli.

Możesz czytać: Młodzi gracze GTA Online wyśmiewają się z 32-letniego gracza mówiącego: „Jesteś stary”

Tak bardzo, że, jak podkreślają na Reddit, „GTA V jest teraz tak stare, jak GTA San Andreas w momencie premiery”. Tak, to dużo lat.

Bolesne rozliczenie w czasie zostało dostarczone przez użytkownika DeUs_1893, który ma absolutną rację od czasu wydania Grand Theft Auto: San Andreas w 2004 roku i GTA V wydanego w 2013 roku. To znaczy, San Andreas miał dziewięć lat w momencie premiery. GTA V, w tym samym czasie, w którym ten ostatni służył w tym roku, a konkretnie 17 września, kiedy GTA V kończy dziewięć lat.

Coś, na co niektórzy gracze odpowiedzieli z nostalgią, komentując post na Reddicie: „Wydaje mi się, że zaledwie kilka lat temu grałem (San Andreas) na jednym z tych dużych starych telewizorów”. Podobnie jak użytkownik The_Music, który próbuje sobie przypomnieć, co robił, kiedy wypuszczał GTA V, skomentował to: „Tak, myślę o tym i mówię„ Nie może być tak stary, dopiero zaczynałem studia, gdy GTA V wyszedł”. Potem zdałem sobie sprawę, że dziesięć lat temu zacząłem studia”.

Prawie dekada życia, która najwyraźniej będzie się sumować, zanim zobaczymy nowe GTA 6, miejmy nadzieję, że nie osiągnie tej samej liczby lat, co Grand Theft Auto: Vice City, którego premiera miała miejsce w październiku 2002 roku.

#GTA #GTA #San #Andreas #wydany #Tarreo

Źródło : https://www.ruetir.com/2022/08/20/gta-v-is-now-as-old-as-gta-san-andreas-was-when-it-was-released-ruetir/