GTA V (GTA V) v1.0.2699 / 1.61


Pobierz grę GTA V (GTA V) v1.0.2699 / 1.61 na PC (najnowsza zaktualizowana wersja)

GTA V (GTA V) to gra z otwartym światem, którą wszyscy znają. Akcja gry przeniesie Cię do słonecznego Los Santos – miasta, które ma wszystko, dużą liczbę gwiazdek, pieniądze, ale także getto, region przestępczości i walki o życie. Nowa część da ci ogromny świat, który obejmuje zarówno wieś, z pięknymi krajobrazami i wiejskimi drogami, jak i miasto, a doskonałe szczegóły, szczególnie przy maksymalnych ustawieniach graficznych, zapewnią niezapomniane wrażenia z gry.

Zagrasz dla trzech postaci, pierwszy – Michael – kiedyś był zaangażowany w wielkie rabunki, ale teraz żyje miarowym życiem, co nie jest dla niego. Potrafi spowalniać czas, więc ta funkcja jest bardzo pomocna w strzelaninach. Będziesz mieć również dostęp do Trevora – ostatniego psychopaty, który robi wszystko, aby trafić w dziesiątkę. Wcześniej on i Michael pracowali razem, ale coś zmieniło ich życie… Jego umiejętnością jest tryb wściekłości, w którym Trevor nie otrzymuje żadnych obrażeń, może dosłownie wspinać się pod kulami. A najmłodszą postacią jest Franklin, facet próbujący zostać gangsterem i marzący o wielkiej sprawie, jego umiejętnością jest spowalnianie czasu podczas prowadzenia samochodu, co pomaga w pościgu.

Pobierz GTA V (GTA V) na torrent na PC za darmo

Po pobraniu od nas torrenta GTA V na swój komputer możesz być pewien, że gra działa i że wersja gry jest najnowsza. W miarę postępów w grze będziesz mógł przełączać się między trzema postaciami, ale nie we wszystkich misjach. Czeka na Ciebie morze adrenaliny, ciągłe pościgi, duża ilość samochodów, motocykli, sprzętu pływającego i lotniczego. Niektóre pojazdy można dostroić w garażach i nadać im indywidualności. Misje fabularne będą bezpośrednio związane z napadami, a na końcu trzeba wybrać tę największą, która może zapewnić bohaterów na całe życie i ma dwa różne zakończenia.

Graj, przechodź przez zadania główne i poboczne, które są bardzo interesujące, eksploruj terytorium, możesz znaleźć wiele interesujących i ukrytych rzeczy, kupować i ulepszać broń, aby jeszcze skuteczniej ukończyć grę.

Długo oczekiwany „GTA V”, opracowany przez Rockstar North, firmę znaną dziś wszystkim, nawet początkującym graczom, to prawdziwe arcydzieło naszych czasów…

Pomimo tego, że większość graczy po czwartej części stwierdziła, że ​​koncepcja gry wyschła, twórcy po raz kolejny postawili tych wszystkich „pseudo-ekspertów” w twarz i to jest fakt. Gra nie tylko dopełniła koncepcję serii, ale całkowicie przerosła wszystko, co, wydawałoby się, twórcy robili od wielu lat.

Weźmy choćby grafikę, która zdaniem większości graczy tak naprawdę, jak i samych twórców, przekroczyła wszelkie oczekiwania. Fizyka, częściowo zapożyczona z poprzedniej części, została ulepszona do „świetności”, a fabuła faktycznie stała się przełomem w przyszłości uniwersum GTA, upewnij się, że i pobierz Grand Theft Auto V przez torrent z linku pod filmem .

Michael Townley, Trevor Philips i Franklin Clinton, główni bohaterowie, zawodowi złodzieje, to pełnoprawny zespół, którego członkami możesz zarządzać według własnego uznania. W dodatku nawet poczynania postaci są tak ze sobą powiązane (jest to szczególnie zauważalne podczas kolejnego raidu), że czasami może się wydawać, że nie grasz sam, tylko ze znajomymi. Napady, codzienne rozmowy, osobne historie z życia i problemy dla każdego z przyjaciół, osłanianie się nawzajem podczas masakry i wiele więcej – ogólnie wszystko w stylu najlepszego filmu akcji z domieszką komedii. Oprócz funkcji interakcji z trzema postaciami, twórcy dodali do każdej z nich indywidualne zdolności.

Michael był kiedyś zawodowym rabusiem, a teraz wzorowym człowiekiem rodzinnym, który zawarł układ z FBI w celu spokojnego życia, ma wszystko, rodzinę, pieniądze, duży dom, ale w sercu tęskni za przeszłością i po chwili życie zmusza go do powrotu do gry… Bohater ten ma możliwość spowalniania czasu, gdy postać znajduje się poza pojazdem, daje to przewagę podczas strzelania.

Kolejną postacią jest szalony Trevor Philips, który okradł z Michaelem, a teraz rozwija swój biznes narkotykowy w swoim rodzinnym mieście, los łączy go z Michaelem, a teraz starzy znajomi zajmą się nowymi napadami. Trevor ma nieśmiertelność w swoich umiejętnościach, gdy waga się kumuluje, wchodzi w stan wściekłości i na chwilę staje się niewrażliwy.

Ostatnim bohaterem jest Franklin, jest znacznie młodszy od swoich partnerów i nie może pochwalić się burzliwą przeszłością, teraz handluje małymi rzeczami, marząc o dużych. Życie łączy go z Michaelem i teraz nadchodzi punkt zwrotny, kiedy może spróbować swoich sił w wielkich rzeczach. Jego zdolność do spowalniania czasu podczas jazdy samochodem jest bardzo przydatna podczas napadów. I możesz ocenić umiejętności bohaterów i wybrać dla siebie najbardziej odpowiedni, pobierając GTA V przez torrent z naszej mechaniki.

Między innymi oczywiście sama rozgrywka nie została oszczędzona, jednak jak we wszystkich poprzednich częściach. Wracając do przestrzeni „gry” Los Santos, kochanej przez wszystkich, którzy wciąż są w „San Andreas”, grafika i szczegóły miasta jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości, pełna swoboda działania, przekształcenie gry z symulatora porywacza w symulator prawdziwego życia – tak, lista może być kontynuowana w nieskończoność.

GTA V to kompletna gra akcji z otwartym światem połączona z wieloma różnymi klasyfikacjami. Tutaj masz strzelankę i komiks o superbohaterze z przyjaciółmi, skradaniem się, wyścigiem, symulatorem życia i piaskownicą z mnóstwem różnego rodzaju mini-symulacji, takich jak golf, joga i tenis – ogólnie o tym marzyli wszyscy fani „GTA” przez wiele lat.

Gra skupia się na wolnym świecie, ponieważ jest on ogromny, duże obszary zajmują tereny wiejskie, małe wioski, góry, rzeki. Natkniesz się również na przeróżne zwierzęta, na które możesz nawet upolować, zarabiając na tym.

Świat jest ogromny, ale trzeba się po nim poruszać, a samochodów w Grand Theft Auto V jest sporo. Pod względem samochodów GTA V po raz kolejny przekroczyło wszelkie oczekiwania. Poprawiono prowadzenie auta, w trybie tuningu pojawiły się nowe opcje, auta stały się jeszcze bardziej realistyczne, a ponadto poprawiono system uszkodzeń. Jeśli chcesz już zagrać w działający repack, sugerujemy pobranie od nas torrenta Grand Theft Auto 5 na PC.

Również w grze znajduje się duży arsenał broni, który można modyfikować, co da przewagę w potyczkach, można ubrać postać, kupić mu biznes, aby zarobić na nim pieniądze. Możliwości zarabiania jest mnóstwo, twórcy stworzyli doskonały zamiennik GTA 4 i możesz to sprawdzić.

Ogólnie rzecz biorąc, nawet wszystkie powyższe nie są ostateczną listą zalet, o których warto wspomnieć. Ogólnie rzecz biorąc, opowiadanie o wszystkim w przypadku „GTA V” jest po prostu nierealne, ponieważ nie jest to gra, ale prawdziwy film, którego postacie sam sobie poradzisz, a także fabuła .

Gra w najnowszej wersji na rok 2022 jest dostępna na igrotor.net. Tutaj możesz pobrać torrent GTA V / Grand Theft Auto V w języku rosyjskim z najnowszą aktualizacją na komputer lub laptop i zacząć grać. Gra jest całkowicie zhakowana i nie wymaga zakupu, możesz grać za darmo.

 • Rok wydania: 2015
 • Gatunek muzyczny: Akcja, Wyścigi, 3D
 • Deweloper: Północ Rockstar
 • Rodzaj: Licencja
 • Wersja: v1.0.2699 / 1.61 – pełna wersja (najnowsza)
 • Interfejs: Rosyjski Język angielski
 • Gra głosowa: język angielski
 • Tablet: teraźniejszość (Goldberg)
Wymagania systemowe

 • System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10 (64 bity)
 • Edytor: Intel Core 2 Q6600 2,40 GHz lub AMD Phenom 9850 2,5 GHz
 • BARAN: 4 GB
 • Karta graficzna: 1 GB z obsługą DX10 (NVIDIA 9800 GT lub AMD HD 4870)
 • Miejsca na dysku: 106,77 GB

Pobierz grę GTA V (GTA V) v1.0.2699 / 1.61

Oto jak zainstalować grę?

Wykonaj wszystkie podane kroki

 1. Kliknij na „Ściągnij grę”, aby rozpocząć instalację.
 2. Pobierz instalator (Uwaga: Bieżąca konfiguracja obsługuje do wznowienia pobierania).
 3. Otwórz instalator, kliknij Dalej i wybierz katalog, w którym chcesz zainstalować.
 4. Niech to Pobierz pełną wersję gry w określonym katalogu i wybierz lokalizację Gdzie zainstalować grę.
 5. Otwórz grę i ciesz się grą w pełną wersję Gra.

Szukasz więcej gier na PC, PS, PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, Android, iOS, Nintendo Switch, VR, PlayStation VR i Google Stadia Wersja gamerplant.com z pełną konfiguracją gry Pobierz najnowszą grę z 2022 r. Kliknij tutaj

Jeśli napotkasz jakikolwiek problem lub jakikolwiek problem związany z uruchomieniem Gry, możesz skomentować poniżej, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Więcej gier Pobierz pełną wersję Kliknij tutaj

GTA V, GTA V, GTA V, GTA V, GTA V, GTA V, GTA V, GTA V, GTA V, GTA V, GTA V, GTA V, GTA V, GTA V, GTA V, GTA V, GTA V , GTA V,


Źródło : https://www.gamerturn.com/gta-v-gta-v-v1-0-2699-1-61/