GTA: The Trilogy – The Definitive Edition wyciekło w tym roku


GTA 3 wreszcie doczeka się porządnego remake’u (zdjęcie: Rockstar Games)

Wygląda na to, że tajwańska tablica klasyfikacji wiekowej potwierdziła pogłoski o trylogii remastera GTA, co sugeruje, że jej premiera musi być nieuchronna.

Biorąc pod uwagę, jak długo Rockstar minął bez wydawania remasterów jakichkolwiek gier Grand Theft Auto, z wyjątkiem GTA 5, trudno było wiedzieć, co sądzić o ostatnich plotkach, że wszystkie trzy gry z ery PlayStation 2 są w drodze do nowoczesnych formatów.

Z pewnością wydawało się, że nadszedł czas, ale nie było innego dowodu niż nagłe zainteresowanie Rockstara zamykanie projektów remake’u wentylatorów i modów.

Ale teraz to, co nazywa się Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, pojawiło się na tajwańskiej stronie oceny wiekowej i chyba że ktoś, kto tam pracuje, jest troll na epickim poziomie, co oznacza, że ​​nie tylko istnieją remastery, ale ich wydanie musi być względnie wkrótce.

Rockstar podobno nie miał pewności, czy wydać remastery osobno, czy w jednej kompilacji, ale tajwański wykaz sugeruje, że zdecydowali się połączyć je wszystkie w jedną całość.

Ponieważ jest to tylko strona z ocenami wiekowymi, nie ma dalszych informacji, ale pogłoski mówią, że remastery zaktualizują grę do Unreal Engine i że będzie to coś pomiędzy remasterem a remake’iem, a niektóre treści zostaną zmienione, jeśli nie zostanie uznane za konieczne dobrze się starzał.

Uważa się, że Rockstar Dundee, studio poprzednio odpowiedzialne za Crackdown 2, pracuje nad remasterami, a także nad nowymi wersjami GTA 5 nowej generacji, ale znowu nic z tego nie zostało potwierdzone.

Nawet formaty nie są znane na pewno, chociaż uważa się, że remastery zostaną wydane zarówno na konsole obecnej, jak i ostatniej generacji, w tym na Switcha i Stadia.

Jednak wersja na PC, wraz z iOS i Androidem, mogła zostać opóźniona na przyszły rok w wyniku pandemii.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Zwiastuny GTA 5 na PS5, które nie spodobały się ponad 150 000 niezadowolonych fanów

WIĘCEJ: GTA 5 i GTA Online na PS5 i Xbox Series X opóźnione do 2022 r. – wciąż brak informacji o dodatkach

WIĘCEJ: Projekt inżynierii odwrotnej GTA 3 i Vice City zamknięty przez Take-Two

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=938922A3C6CB4AA487D4371B599C171A&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2021%2F09%2F30%2Fgta-the-trilogy-the-definitive-edition-leaked-and-out-this-year-15344754%2F&c=15607175400572328117&mkt=fr-fr