GTA świętuje 25-lecie – czy to WRESZCIE czas, aby Rockstar ujawnił GTA 6? | Gry | Zabawa


Jeśli kiedykolwiek nadszedł czas, aby Rockstar oficjalnie zaprezentował Grand Theft Auto 6, byłby to właśnie teraz. Cóż, a dokładnie 28 listopada, bo to wtedy serial obchodzi 25-lecie. Jest to rodzaj przełomowej rocznicy, która zasługuje na uznanie, a nie ma lepszego sposobu niż pierwszy rzut oka na GTA 6. Oryginalny Grand Theft Auto zadebiutował w MS-DOS i Microsoft Windows 28 listopada 1997 roku. zaledwie kilka tygodni później, 12 grudnia.

Możliwe, że Rockstar upuszcza zwiastun ogłoszenia GTA 6 w jednej z tych kluczowych dat lub wybiera coś pomiędzy tymi dwoma.

Ponieważ Game Awards 2022 odbędą się 8 grudnia, istnieje spora szansa, że ​​podczas wydarzenia zadebiutuje zwiastun.

Po ostatnich przeciekach i wcześniejszym potwierdzeniu, że GTA 6 jest w fazie rozwoju, zdecydowanie wydaje się, że zbliża się ujawnienie.

Sądząc po przeciekach, wygląda na to, że nowy Grand Theft Auto odbędzie się w Vice City i będzie zawierał dwie grywalne postacie.

W jednej scenie bohaterowie zostali pokazani, jak rabują bar, co potwierdza wcześniejsze doniesienia o dynamice w stylu Bonnie i Clyde.

Niektórzy fani krytycznie odnosili się do wyświetlanych efektów wizualnych z ujawnionego materiału, chociaż jest mało prawdopodobne, aby przedstawiał produkt końcowy.

Rzeczywiście, inni programiści szybko bronili Rockstar, pokazując wczesne nagrania z rozgrywki ze słynnych gier.

Obejmowało to blokowe i podstawowe wersje tytułów, takich jak The Last of Us, Horizon Zero Dawn i God of War.

Wydawnictwa Rockstar zawsze przesuwały granice, a gry takie jak GTA 5 i Red Dead Redemption 2 należą do najlepiej wyglądających tytułów, jakie kiedykolwiek powstały.

Mamy nadzieję, że lepiej przyjrzymy się ostatecznemu wydaniu, jeśli GTA 6 zostanie ujawnione w przyszłym miesiącu.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636843aba91942fd82eb12f9feda4051&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1692849%2FGTA-6-reveal-Grand-Theft-Auto-celebrate-25th-anniversary&c=1448745257887094241&mkt=fr-fr