GTA San Andreas VR oficjalnie pojawia się w Oculus Quest 2


GTA San Andreas wraca wkrótce lepiej niż kiedykolwiek, jako część Grand Theft Auto Trilogy: Definitive Edition, ale osobna wersja zaprojektowana specjalnie dla urządzenia Oculus Quest 2 Virtual Reality ogłoszono wczoraj na Connect 2021. Tak naprawdę nie nauczyliśmy się niczego innego, poza tym, że projekt był realizowany od kilku lat; to daje nam nadzieję na ujawnienie wcześniej niż później.

W każdym razie Oculus wyraźnie próbuje powtórzyć niedawny sukces Resident Evil 4 VR, przerabiając wszech czasów klasykę z ery PlayStation 2 na popularną platformę Quest 2 VR. GTA San Andreas to jedna z najwyżej ocenianych i najlepiej sprzedających się gier wszechczasów, przewyższająca tylko nowszą Grand Theft Auto V, więc z pewnością przyciągnie niektórych graczy.

Resident Evil 4 VR zostanie wydany w przyszłym miesiącu wyłącznie na Oculus Quest 2; Nowe materiały z rozgrywki – mistrzowska rekreacja VR

Carl Johnson opuścił dzielnicę San Andreas w Los Santos pięć lat temu, kiedy to było rozdzierane przez narkotyki i przemoc gangów. Kiedy wraca na początku lat 90., jego matka zginęła, jego rodzina się rozpadła, a przyjaciele z dzieciństwa to przestępcy. Kiedy skorumpowani gliniarze wrabiają go w morderstwo, postanawia ratować siebie i swoją rodzinę, przejmując ulice.

  • Przejedź się przez największe środowisko GTA w historii — gra ma trzy miasta, które gracze mogą zwiedzać, a obszar gry jest 5 razy większy niż Vice City.
  • Rekrutuj nowe postacie do ulicznego gangu i przejmij kontrolę, prowadząc strzelaniny samochodowe przeciwko rywalom. Ukradnij zupełnie nowe pojazdy, w tym rowery.
  • Ulepszone elementy walki — płynniejsza walka wręcz oraz możliwość trzymania broni w każdej ręce.
  • Nowe elementy graficzne, gdy samochody się brudzą, a nawet rdzewieją, im dłużej nimi jeździsz
  • Zaawansowane elementy do odgrywania ról — w przeciwieństwie do poprzednich postaci GTA Carl potrafi pływać i musi jeść, aby przeżyć.
  • Misje poboczne pomagają rozwijać umiejętności, które przydadzą się później — od ćwiczeń na siłowni po hazard w kasynie.
  • Występują znani aktorzy grający postacie, w tym Samuel L. Jackson, komik David Cross, Andy Dick, a raper Ice-T Soundtrack obejmuje Dr. Dre i Tupaca Shakura.

Czekajcie na więcej informacji o GTA San Andreas VR.

Source : https://wccftech.com/gta-san-andreas-vr-is-officially-happening-on-the-oculus-quest-2/