GTA: San Andreas odświeżone w Unreal Engine 5 wygląda oszałamiająco w fanowskim zwiastunie koncepcyjnym


Popularny Grand Theft Auto franczyza przesunęła granice i wywarła ogromny wpływ na gatunek gier z otwartym światem w ciągu ostatnich 26 lat, od czasu jej wydania. Nie tylko ze względu na ostrą, ryzykowną zawartość, ale także wizualnie. Oczywiście nie zawsze szło gładko, ale większość gier z tej serii wyglądała świetnie i dobrze się w nią grało. Jeden z użytkowników uznał jednak, że oprawę graficzną GTA można poprawić i postanowił przerobić niektóre części Grand Theft Auto: San Andreas na silniku Unreal Engine 5.

TeaserPlay, ten sam twórca, który stworzył własne Grand Theft Auto 6 I Vice City Podglądy w Unreal Engine 5 zaszczyciły nas również wspaniałym spojrzeniem na to, jak to zrobić Grand Theft Auto: San Andreas mógłby wyglądać z nowoczesnym silnikiem gry. Wideo składa się z kilku przerywników filmowych z wielokrotnie nagradzanej gry z 2004 roku.

Film YouTube przedstawiający Grand Theft Auto: San Andreas w Unreal Engine Fan Concept

Nie jest jasne, jaka technologia Unreal Engine 5 jest używana w zwiastunie, chociaż niektóre są stosunkowo łatwe do wykrycia. Rzeczy takie jak śledzenie promieni w czasie rzeczywistym są oczywiste, ponieważ odbicia są realistycznie piękne. Rzeczywista lista technologii UE5 wykorzystanych do stworzenia zwiastuna nie była jednak dostępna.

Podczas gdy Unreal Engine 5 jest niesamowitym ulepszeniem w stosunku do swojego poprzednika, nawet tchnął nowe życie wizualne w stare tytuły, takie jak Fortnite, jest mało prawdopodobne, abyśmy kiedykolwiek zobaczyli, jak Rockstar z niego korzysta, przynajmniej w serii Grand Theft Auto. Obecnie wszystkie doniesienia wskazują, że Grand Theft Auto 6 korzysta z silnika Rockstar Advanced Game Engine w wersji 9, znanej również jako RAGE9.

unreal gta sa low rider
Zrzut ekranu CJ z Grand Theft Auto: San Andreas rozmawia ze znajomymi i opiera się o samochód

To powiedziawszy, GTA San Andreas filmiki stworzone w UE5 wyglądają zapierająco dech w piersiach. Pamiętaj jednak, że nie jest to grywalna wersja gry. TeaserPlay wyraźnie to wyjaśnia w opisie filmu, ale nadal wspaniale jest zobaczyć niezapomniane chwile odtworzone w bardziej atrakcyjnym wizualnie, nowoczesnym medium. Podczas gdy nie zobaczymy GTA 6 w Unreal Engine inni programiści, jak na przykład CD Projekt Red, zdecydowali się odejść od niestandardowych, wewnętrznych silników na rzecz UE w przyszłych tytułach.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64096f1f6e1247bb9caf31612e5edf33&url=https%3A%2F%2Fhothardware.com%2Fnews%2Fgrand-theft-auto-san-andreas-remake-unreal-engine-5-stunning-concept-trailer&c=14344814638996239025&mkt=fr-fr