GTA Online: Zdobądź darmowe stroje i dostosuj swoją broń, aby uczcić 10-lecie GTA 5!

GTA V świętuje swoje 10-lecie! Od czasu premiery dziesięć lat temu ta bardzo oczekiwana gra nie tylko zapewniła Grand Theft Auto pozycję jednej z najbardziej udanych serii gier wideo wszechczasów, ale stała się także drugą najlepiej sprzedającą się grą wideo wszech czasów, po Minecraft. Mimo że słyszymy coraz więcej wieści na temat GTA 6, GTA 5 pozostaje na pierwszych stronach gazet z różnymi wydarzeniami i ofertami wprowadzanymi od czasu do czasu. Fani GTA mogą dołączyć do klubu motocyklowego, ścigać się, uprawiać sport, planować napady, inwestować na giełdzie i wiele więcej dzięki trybowi wieloosobowemu GTA Online.

Nagrody GTA Online z okazji 10. rocznicy GTA V

W dowód uznania dla społeczności graczy, Rockstar Games zdecydowało się rozdać kilka nagród w GTA Online z okazji 10-lecia GTA V. Przed ogłoszeniem nagród Rockstar Games przesłało społeczności graczy ciepłe przesłanie, w którym podziękowało graczom za jego wsparcia przez ostatnią dekadę. W poście na blogu wydawca napisał: „Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy kiedykolwiek grali, transmitowali strumieniowo, odgrywali role, tworzyli lub udostępniali świat Los Santos i hrabstwa Blaine! „.

W ramach obchodów 10. rocznicy Rockstar wypuszcza w GTA Online trzy stroje inspirowane bohaterami historii GTA V: Michaelem, Franklinem i Trevorem. Gracze mogą zdobyć stroje „Emerytowany przestępca”, „Kumpel” i „Wentylator”. Dodatkowo można również zdobyć wykończenia broni inspirowane GTA V, takie jak wykończenie „Pracownik miesiąca” dla Micro SMG, wykończenie „Suede Bucks” dla karabinu karabinowego i wykończenie „Wujek T” dla wyrzutni rakiet RPG.

Gracze GTA Online również otrzymają ogromną premię w postaci dużej ilości przekąsek, amunicji i kamizelek kuloodpornych. Wszystkie te przedmioty można zdobyć logując się pomiędzy 17 a 27 września.

Inne wydarzenia

Oprócz nagród rocznicowych gracze mogą teraz kupić Bravado Hotring Hellfire od Southern San Andreas Super Autos. Jeśli jesteś członkiem GTA+, możesz zdobyć go za darmo w Vinewood Car Club do 11 października! Inne pojazdy, takie jak Bravado Buffalo S, Canis Bodhi i Obey Tailgater, można również kupić w salonie Premium Deluxe Motorsport. Możesz także zdobyć Obey 9F z 50% rabatem!

Przez ograniczony czas gracze otrzymają czterokrotnie więcej wirtualnych pieniędzy (GTA$) i punktów doświadczenia (RP) podczas misji kontaktowych z Lamarem i Trevorem. Dodatkowo podwójne nagrody można zdobyć również podczas misji związanych z wyciekiem danych i misjami sprzedaży magazynu. Możesz także zdobyć trzy razy więcej pieniędzy i punktów doświadczenia podczas misji „Come Out to Play”.

Źródło: www.bing.com