GTA Online zapowiada współpracę z Grand Theft Auto: The Trilogy


Po ogłoszeniu Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, Rockstar Games ujawniło, że nadchodzący remaster również będzie wiązał się z GTA Online później w ciągu roku. Chociaż ta współpraca między tymi dwiema grami nie będzie bezpośrednio crossoverem, Rockstar powiedział, że przyniesie pewne przedmioty związane z Trylogia GTA do GTA Online gdy upadek trwa dalej.

Na stronie Rockstar studio wyjaśniło więcej o tym, jak ta współpraca z GTA Online będzie się trzymać. W szczególności firma zamierza uczcić 20. rocznicę Grand Theft Auto III w grze poprzez różne wydarzenia i przedmioty kosmetyczne. „Dodatkowo w ramach obchodów 20-lecia GTA IIIszukaj kawalkady specjalnego sprzętu do zebrania Grand Theft Auto Online podczas nadchodzących wydarzeń tej jesieni, w tym pamiątkowych ubrań i barw” – powiedziało studio o tej przyszłej aktualizacji dla komponentu wieloosobowego GTA V. „W nadchodzących tygodniach będziemy mieli więcej szczegółów na temat tego, jak je zdobyć w ramach naszych trwających wydarzeń w GTA Online”.

W najbliższym czasie Rockstar też dokuczał GTA Online gracze o nowych treściach, których mogą spodziewać się, że pojawią się w grze raczej wcześniej niż później. Chociaż szczegóły tej przyszłej aktualizacji nie zostały jeszcze w pełni ujawnione, Rockstar powiedział fanom, gdzie odbędzie się to wydarzenie. „W tym miesiącu GTA Online Wydarzenia będą również miały kilka specjalnych niespodzianek – w tym nadchodzącą możliwość niecodziennej aktywności mającej miejsce w południowym San Andreas i wokół niego” – powiedziało studio.

Jako całość powinniśmy zacząć uczyć się więcej o tych przyszłych aktualizacjach dla GTA Online w ciągu najbliższych tygodni. Rockstar już powiedział, że będzie miał więcej do powiedzenia Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition w pewnym momencie w ciągu najbliższych kilku tygodni, więc jest duża szansa, że ​​więcej informacji na temat GTA Online nastąpi również w tym czasie.

Co myślisz o nadchodzących przyszłych aktualizacjach? GTA Online? Czy w końcu przywrócą cię do gry, jeśli przestałeś w nią grać w najnowszej historii? Daj mi znać w komentarzach lub napisz wiadomość na Twitterze pod adresem @ MooreMan12.

Source : https://comicbook.com/gaming/news/gta-online-grand-theft-auto-trilogy-collaboration-tease/