GTA Online zapowiada „nową ekscytującą przygodę”, powiązania z 20. rocznicą na jeszcze w tym roku • Eurogamer.net


Wraz z innymi dodatkami i ulepszeniami.

To wszystko w świecie Grand Theft Auto; wraz z wiadomością o remasterze trylogii GTA zmierzającym na PlayStation, Xbox, Switch i PC, Rockstar zapowiedział mnóstwo dodatków i ulepszeń do GTA Online, w tym „ekscytującą nową przygodę”, która ma się pojawić jeszcze w tym roku.

Od jesieni Grand Theft Auto Online wprowadzi „kawalkę” specjalnego sprzętu w grze, aby uczcić 20. rocznicę GTA 3 – w tym pamiątkowe ubrania i barwy – wszystko to będzie dostępne jako część serii – zapowiadane wydarzenia.

Jest też wspomniana wcześniej „ekscytująca nowa przygoda”, która ma się pojawić jeszcze w tym roku, a Rockstar dokucza jej „dobrze znanym kontaktom i znajomym znajomym”, którzy potrzebują pomocy w rozwinięciu ich prawie na pewno przestępczej działalności.

Jeśli chodzi o inne wydarzenia, Rockstar twierdzi, że obecnie chce poprawić wrażenia z GTA Online dla nowych i powracających graczy w okresie poprzedzającym premierę gry na PS5 i Xbox Series X/S w marcu przyszłego roku, a deweloper podkreśla również szereg zmiany wprowadzone w dostarczaniu trybów adwersarza i akcji gracza, które będą teraz pojawiać się i wychodzić z gry z biegiem czasu.

Według studia, GTA Online jest teraz gospodarzem ponad 1000 akcji stworzonych przez Rockstar i dziesiątek milionów akcji stworzonych przez graczy. W związku z tym, jak twierdzi, wchodzenie i wychodzenie na rowerze zwolni miejsce na przyszłe misje i tryby, a także ulepszy dobieranie graczy, skupiając społeczność na bardziej uproszczonej liście zleceń.

Ian wykonuje 10 ekstremalnie głupich wyczynów kaskaderskich w GTA 5 VR — kącik VR Iana.

„Umożliwi nam to również przywracanie Zleceń w różnych momentach na specjalne lub sezonowe wydarzenia i pomoże zredukować niektóre mniej lubiane Zlecenia, a także pomoże wydobyć niektóre z naszych przespanych klasyków lub dziwacznych faworytów społeczności wraz ze specjalnymi bonusami. wyjaśnia, wskazując jako przykłady niedawno zwróconej obrony przed atakami i sumo.

Oczekuj więcej informacji na temat dodatków i ulepszeń Grand Theft Auto Online w późniejszym terminie.

Source : https://www.eurogamer.net/articles/2021-10-08-gta-online-teases-exciting-new-adventure-20th-anniversary-tie-ins-for-later-this-year