GTA Online: Wyzwanie Sprunk x eCola i nie tylko!

GTA Online: Nowe aktualizacje i wydarzenia w tym tygodniu

W tym tygodniu porozmawiajmy o GTA Online, ponieważ Rockstar Games wspomniało, że wkrótce będzie dostępny zwiastun GTA 6 (czy jakkolwiek to się nazywa). Mamy już jednak aktualizacje dla trybu wieloosobowego GTA.

Uroczystości tygodnia

Najważniejsza atrakcja tego tygodnia skierowana jest do miłośników Sprunk i eColi. Jeśli do 29 listopada wspólnie wypiją łącznie 100 milionów puszek Sprunk i eColi, odblokują spersonalizowane tablice rejestracyjne tych marek, nowe malowanie pojazdów oraz osłonę Mammoth F-160 Raiju i wszystkie te przedmioty będzie dostępna dla całej społeczności do końca tego roku. Aby wypić puszkę każdej marki, wystarczy odwiedzić swój obiekt, dealera Premium Deluxe Motorsport w Simeon lub automaty w South San Andreas. Weź jednego, wypij i gotowe. Tylko to składa się na całość.

Inne wydarzenia

Oprócz tego wydarzenia GTA Online oferuje jeszcze więcej. Jeśli społeczność wspólnie zrealizuje do 15 listopada zamówienia na eksport Simeona o wartości 15 miliardów GTA$, wszyscy gracze otrzymają specjalną barwę jeszcze w tym roku. Dodatkowo w tym tygodniu oferują potrójne GTA$ i RP.

Z drugiej strony praca w taksówce oferuje aż do 5x GTA$, natomiast misje i wyzwania VIP w ramach opcji SecuroServ zapewniają potrójne nagrody (GTA$ i RP). Podobnie Krwawa Forsa oferuje także potrójne GTA$ i RP, co jest kluczowe dla wszystkich graczy.

Pojazdy i bonusy

Dyrektorzy generalni posiadający magazyn eksportowy (50% zniżki) mogą sprzedawać pojazdy na misje eksportowe i zarabiać podwójne GTA$ i RP za każdą sprzedaż do 15 listopada. Tymczasem Premium Dealership Deluxe Motorsport oferuje w tym tygodniu:

Vysser Neo (samochód sportowy, 40% zniżki)
Pegassi Infernus (supersamochód, 50% zniżki)
Grotti Cheetah (supersamochód, 50% zniżki)
Bravado Banshee (samochód sportowy)
Ocelot Locust (samochód sportowy, 40% zniżki)

Tymczasem dealer Luxury Autos ma tylko dwa samochody:

Grotti Itali GTO Stinger TT (samochód sportowy)
Dodatek Truffade (supersamochód)

Wreszcie, gracze, którzy przez dwa kolejne dni zajmą sześć pierwszych miejsc w serii LS Car Meet, wygrają Dewbauchee Rapid GT Classic (klasyczny samochód sportowy), który powraca do gry. Dodatkowo udaj się na jazdę próbną na torze LS Spotkaj się z nami, aby w tym tygodniu wypróbować wybrane pojazdy: Obey 9F Cabrio (samochód sportowy, 40% zniżki), Progen GP1 (supersamochód, 40% zniżki) i Pfister 811 (supersamochód, 40% zniżki).

Bonusy i specjalne rabaty

Do 12 grudnia GTA+ oferuje następujące bonusy:

Oferowany Ocelot Pariah (samochód sportowy).
Bluza i spodenki Bleedin’ Tasty oraz bluza i spodnie dresowe z nogawkami Cluckin’ Bell.
Zwiększona szansa na znalezienie diamentów w skrzyni podczas cotygodniowego napadu na Diamond Casino.
Rabat 40% na wyposażenie i modyfikacje salonów gier.
50% zniżki na modyfikacje superjachtów i penthouseów w kasynie.

I na koniec rabaty z tego tygodnia:

Źródło: en.softonic.com