GTA Online wprowadza Gun Van, a także nowy Railgun


Rockstar Games ogłosiło niedawno Gun Van, nową funkcję w GTA 5 Online, a także zupełnie nową broń: Railgun.

Podczas gry w GTA Online gracze mogą wpaść na Vapida Speedo zaparkowanego gdzieś w Los Santos. To Gun Van, najnowsza funkcja gry. Jak sama nazwa wskazuje, sprzedaje różne bronie, których gracze mogą używać w swojej grze. Nie daj się jednak zwieść jego wyglądowi. Może i jest mniejszy niż Ammu-nation, ale jego ekwipunek jest inny. Gun Van to sam w sobie duży sklep z bronią, sprzedający graczowi różne rodzaje broni. To znaczy, o ile mają na to pieniądze. Ta aktualizacja wprowadza również Railgun do GTA Online. Teraz gracze mogą strzelać pociskami przyspieszonymi magnetycznie w swoich wrogów z niszczycielską prędkością.

Gun Van ma jednak trzy wyraźne różnice w stosunku do Ammu-Nation. Przede wszystkim Gun Van sprzedaje broń po obniżonej cenie. Oznacza to, że gracze, którzy nie mogą kupić broni, którą chcą od Ammu-Nation z powodu braku funduszy, mogą ją zdobyć w furgonetce z bronią. Jest w tym jednak haczyk. Inwentarz Gun Vana zmienia się co tydzień. W związku z tym broń, którą chcesz, może nie zawsze być dostępna. Oznacza to jednak również, że broń, której nie masz lub do której nie masz dostępu, może stać się dostępna. I tu pojawia się druga różnica.

Ponieważ ekwipunek furgonetki z bronią zmienia się co tydzień, oznacza to, że może zawierać broń, której normalnie nie można kupić. Dzieje się tak dlatego, że niektóre pistolety mają wymagania dotyczące rangi. Inaczej jest w przypadku Gun Van. Możesz kupić dowolną broń, którą mają na sprzedaż, nawet jeśli nie spełniasz normalnych wymagań rangi. Pozwala to graczom na wczesny dostęp do potężniejszych broni, co może prowadzić do całkiem zabawnych sytuacji. To jednak prowadzi nas do punktu trzeciego.

Gun Van regularnie przemieszcza się z miejsca na miejsce. To sprawia, że ​​gracze będą musieli upolować Furgonetkę, zanim będą mogli kupić jej broń. We wszechświecie dzieje się tak, aby nie przyciągać zbytniej uwagi. Jednak w grze najprawdopodobniej uniemożliwi to graczom traktowanie go jak normalnego sklepu. Będą musieli obejść się, aby go znaleźć, zanim kupią od niego broń.

To wszystkie informacje, jakie mamy na temat Gun Van i Railguna w GTA 5 Online. Więcej wiadomości o grach od nas znajdziesz w naszych artykułach z wiadomościami o grach.Źródło : https://clutchpoints.com/gta-online-introduces-the-gun-van-as-well-as-a-new-weapon