GTA Online: Przygotowania do 10. rocznicy w nowej cotygodniowej aktualizacji

W przyszłym tygodniu GTA 5 będzie świętować swoje 10-lecie specjalnym wydarzeniem.

Gra, która przetrwa próbę czasu

Rockstar Games potwierdziło, że wkrótce odbędzie się specjalne wydarzenie z okazji 10. rocznicy GTA Online. Grand Theft Auto V to gra, która co roku sprzedaje się w milionach egzemplarzy, mimo że do tej pory sprzedała się w ponad 180 milionach egzemplarzy. Można by pomyśleć, że prawie każdy, kto chce tę grę, już w nią grał, ale Grand Theft Auto i jego internetowy odpowiednik GTA Online to prawdziwa historia sukcesu. Jego sukces skłonił Rockstar Games do dalszego wspierania gry, prawdopodobnie znacznie wykraczającej poza pierwotne plany, podobnie jak Red Dead Online. GTA Online prawdopodobnie będzie kontynuowane aż do premiery Grand Theft Auto VI w ciągu najbliższych kilku lat, a Rockstar wkrótce będzie świętować dotychczasowe wsparcie fanów.

Wyjątkowe wydarzenie z okazji 10-lecia

W ramach aktualizacji z tego tygodnia Rockstar potwierdził, że w przyszłym tygodniu będzie obchodzić 10. rocznicę Grand Theft Auto V w GTA Online. Gra została wydana 17 września 2013 roku na konsole Xbox 360 i PS3, a przez lata była wydawana ponownie na konsole Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 i PC. Prawdziwe 10. urodziny GTA Online przypadną w październiku, ponieważ gra została wydana jako bezpłatna aktualizacja kilka tygodni po premierze gry. Rockstar potwierdził, że w ramach nowego „wydarzenia specjalnego” zaprezentowane zostaną „nowe kolekcje, samochód zawziętego sportowego Bravado Gauntlet Ogień piekielny i nie tylko. »

Najważniejsze informacje z aktualizacji z tego tygodnia

  • Podwójne GTA$ i RP za misje sprzedaży w laboratorium Acid, wojny motorowe i skoki spadochronowe ze śmieciową energią
  • Podwójne GTA$ za napad na ciężarówki opancerzone
  • Podwójne GTA$, RP i AP w serii Arena War
  • Tryby powrotu: Wojny motorowe, Rozróba po dogrywce, Hasta La Vista, Mentalność oblężnicza i Wyjdź do gry
  • Pojazdy salonowe Premium Deluxe Motorsport: Annis 300R (sport), Declasse Tahoma Coupe (Muscle), Weeny Issi Rally (SUV, 30% zniżki), Dinka Jester RR (sport) i Dinka Kanjo SJ (Coupe, 40% zniżki)
  • Pojazdy z salonu Luxury Autos: Ocelot Virtue (Super) i Benefactor SM722 (Super, 30% zniżki)
  • Nagroda Szczytu Koła Fortuny: Grotti Stinger GT (klasyczny sport)
  • Jazdy testowe LS Car Meet: Överflöd Entity XF (Super, 40% zniżki), Weeny Dynasty (Classic Sport, 50% zniżki) i Enus Super Diamond (Sedan)
  • Nagrody LS Car Meet: Ci, którzy przez dwa dni z rzędu zajmą miejsca w pierwszej trójce serii LS Car Meet, otrzymają w tym tygodniu Vulcar Nebula Turbo (Classic Sport) powracający do GTA Online

Inne korzyści i rabaty

Na PlayStation 5 i Xbox Series X|S:

  • Wersja próbna premium: Uzbrojony Ignus Pegassi (super)

Próba czasowa w tym tygodniu: Ron na zmianę na Wyspie Elizejskiej

40% zniżki na ulepszenia i modyfikacje Acid Lab

Zniżki na pojazdy: 50% zniżki na Weeny Dynasty (klasyczne sporty) i Buckingham Valkyrie (helikopter), 40% zniżki na MTL Brickade 6×6 (serwis), Överflöd Entity XF (Super), Dinka Kanjo SJ (Coupe), Vapid Apocalypse Dominator, Vapid Future Shock Dominator, Vapid Nightmare Dominator i Vapid Dominator oraz 30% zniżki na Benefactor SM722 (sport) i Weeny Issi Rally (SUV)

Zniżki na Gun Van: 20% zniżki na Railguna, a dla członków GTA+ 50% zniżki na granaty

Korzyści z GTA+: Bezpłatna Annis Apocalypse ZR380, farby do felg Anodized Burgundy Pearl i Dark Holographic Chameleon, lakier do felg Soft Pink Pearl Chameleon, strój Fist Fury (dla kobiet), koszulka Love Fist i koszulka z krótkim rękawem Love Fist i nie tylko.

Źródło: www.bing.com