GTA Online Prize Ride w dniach 8-12 grudnia: jak zdobyć Truffade Z-Type za darmo


Ogłoszono kolejną aktualizację zawartości GTA Online, a czas oczekiwania jest krótki. 13 grudnia fani wezmą udział w aktualizacji „Los Santos Drug Wars”, która przyniesie nowe samochody, firmy i nie tylko. Jednak jedna cotygodniowa aktualizacja stoi między fanami a nową zawartością i zawiera Truffade Z-Type jako przejażdżkę z nagrodami. Oto jak odblokować samochód za darmo i zaoszczędzić 950 000 GTA $.

Przeczytaj też: Aktualizacja GTA Online z grudnia 2022 r. wprowadza odbicia oparte na ray tracingu na PS5 i Xbox Series X

Warunek wygranej w GTA Online Prize Ride w dniach 8-12 grudnia

Warunek wygranej w konkursie jazdy z nagrodami: Zajmij pierwsze miejsce w wyścigach LS Car Meet Races przez 3 dni z rzędu

„Przetrwaj nowy Wielki Kryzys samochodem z ostatniego Wielkiego Kryzysu. Kiedy to zjechało z linii produkcyjnej w 1937 roku, mniejszości i kobiety znały swoje miejsce. Był to najszybszy samochód na świecie. Teraz jest to najdroższy używany samochód na świecie. Jeden z zaledwie 10, jakie kiedykolwiek wyprodukowano, Z-Type to samochód, w którym naprawdę można się dobrze bawić, otoczony przez uzbrojonych strażników, zbyt przerażonych, by faktycznie prowadzić go gdziekolwiek”.
— Legendarny opis sportów motorowych.

Wzorowany na Bugatti Type 57 Atlantic z 1937 roku, Z-Type jest definicją klasycznego luksusu. W kampanii GTA 5 samochód jest absurdalnie drogi i kosztuje 10 000 000 GTA $. Jednak jego internetowy odpowiednik kosztuje skromne 950 000 GTA $. Jest to również najszybszy samochód w kampanii GTA 5, ale niestety nie posiada tej korony w Online.

Chociaż jego prędkość maksymalna jest imponująca i wynosi 126,25 mil na godzinę (203,18 km/h), jego prowadzenie pozostawia wiele do życzenia. Dziwny rozkład masy tego 2-drzwiowego samochodu na przód sprawia, że ​​słabo radzi sobie w szybkich zakrętach. To wyklucza go jako kandydata do wyścigów z dużą prędkością, ale sprawia, że ​​jest to fajny samochód do poruszania się po mieście.

Dla tych, którzy szukają samochodu do kolekcjonowania, który jest zaskakująco szybszy niż Adder, Z-Type to niesamowity wybór. Jednak ci, którzy chcą zdobyć go za darmo w ramach wyzwania Prize Ride, mają na to jeszcze tylko trzy dni.

Przeczytaj też: Star Wars Jedi: Survivor Steam Page przecieka data premiery i wymagania sprzętowe z marca 2023 rŹródło : https://thesportsrush.com/gta-online-prize-ride-for-december-8-12-how-to-get-the-truffade-z-type-for-free/