GTA Online PC Exploit umożliwia hakerom dostęp do adresu IP, Rockstar patrzy na to


Nowy exploit w pecetowej wersji GTA Online firmy Rockstar Games umożliwił hakerom dostęp do adresów IP graczy.

Hakerzy w GTA Online mają znaleziono exploita na PC które mogą potencjalnie zostać użyte do usunięcia profili innych graczy. Ten szkodliwy exploit GTA Online jest obecnie rozpowszechniany wśród osób o złośliwych zamiarach. Dzięki modom i innym exploitom możliwym w wersji na komputery PC oszuści odkryli sposób na trwałe usunięcie profili gier innych graczy. Ponadto hakerzy mają możliwość zmiany statystyk gracza i spowodowania awarii gry.

Exploit umożliwia oszustom zresetowanie czasu odnowienia misji gracza, zmianę rang innych graczy, umieszczenie ich w niepożądanych lobby, zablokowanie lub usunięcie ich profili GTA Online, odebranie im pieniędzy w grze. Sytuacja jest niezwykle poważna, ponieważ oszuści mają moc trwałego zablokowania cię z gry oraz zniszczenia twojej postaci i wyczyszczenia statystyk. Biorąc pod uwagę powagę exploita, graczom GTA V na PC zaleca się unikanie grania online, dopóki problem nie zostanie naprawiony.

Tymczasem Rockstar Games ma stwierdził że tak jest zdaje sobie sprawę z potencjalnych nowych exploitów w GTA Online na PC i ma na celu ich rozwiązanie w nadchodzącej planowanej aktualizacji związanej z bezpieczeństwem.

Poprzednio wyciek do GTA Online sugerował, że Rockstar może przywrócić wycięte treści z anulowanych 2020 roku Policjanci i oszuści aktualizacja. Znany wyciek GTA, znany jako Serwis Alloc8or na forach GTA ujawnił, że Rockstar planuje przywrócić część wyciętej zawartości, w tym broni, z niesławnej aktualizacji Cops and Crooks z 2020 roku.

Grand Theft Auto Online to przygodowa gra akcji online dla wielu graczy, opracowana przez Rockstar North i wydana przez Rockstar Games. Został wydany 1 października 2013 r. Na PlayStation 3 i Xbox 360, na PlayStation 4 i Xbox One 18 listopada 2014 r., Na Windows (PC) 14 kwietnia 2015 r. Oraz na PlayStation 5 i Xbox Series X / S 15 marca 2022 r. Jest częścią Grand Theft Auto V, a także jest dostępna jako samodzielna gra. Grand Theft Auto Online pozwala nawet 30 graczom eksplorować otwarte środowisko i brać udział w grach kooperacyjnych lub rywalizacyjnych. Akcja gry toczy się w fikcyjnym stanie San Andreas, wzorowanym na południowej Kalifornii.
Źródło : https://twistedvoxel.com/gta-online-pc-exploit-hackers-access-ip-address/