GTA Online otrzymuje ostateczną aktualizację 2022 roku z nowym pojazdem, prezentami i nie tylko


GTA Online otrzymał ostatnią aktualizację na rok 2022 i widzi nadejście nowego pojazdu, prezentów i nie tylko. Gdy wkraczamy w 2023 r. GTA Online rozpocznie swój 10 rok na rynku. Wieloletnia gra online rozpoczęła się w październiku 2013 roku i została dołączona do kopii Grand Theft Auto V na Xboksie 360 ​​i PS3. Oczywiście sensacja online była kontynuowana na innych platformach, zanim w 2022 roku została przekształcona w samodzielną grę, oddzielną od Grand Theft Auto V. W tym roku otrzymał nawet całkiem duże aktualizacje i wygląda na to, że nie ma oznak spowolnienia. Obecnie Rockstar pracuje nad Grand Theft Auto VI i wygląda na to, że do tego czasu żadne inne gry nie zostaną wydane ze studia. Jest prawdopodobne GTA 6 to jeszcze kilka lat, więc GTA Online będzie do tego czasu źródłem przychodów firmy.

Mimo to Rockstar Games świętuje koniec 2022 roku nową aktualizacją do GTA Online który obejmuje nowy motocykl elektryczny Western Powersurge, nowe zadania Fooligan, które zapewnią ci dodatkowe przedmioty, w tym ubrania o tematyce świątecznej, a nawet specjalne prezenty, które można znaleźć poniżej tego akapitu. Gracze zdobędą również 2X RP i GTA$ za misje Rona Kontakt, misje Strefy zrzutu i misje Sprzedaży przemytnika. Wydarzenie Świąteczna niespodzianka, które rozpoczęło się w zeszłym tygodniu, będzie kontynuowane w nowym roku, zapewniając więcej czasu na polowanie na bałwany, walkę z Goochem i nie tylko.

Prezenty noworoczne

To całkiem świetny sposób na zakończenie 2022 roku i zapewnia GTA Online Gracze będą mieli co robić podczas przerwy świątecznej. Tylko czas pokaże, co nas czeka GTA Online w 2023 roku, ale fani mają nadzieję, że zobaczymy powrót postaci takich jak Michael z trybu fabularnego gry. Jest też taka nadzieja GTA 6ujawnienie zostanie ujawnione w grze, ale musimy po prostu poczekać i zobaczyć.

Nadal się cieszysz GTA Online? Daj znać w komentarzu lub wpadnij do mnie Twitter @Cade_Onder.

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/grand-theft-auto-gta-online-new-years-2022-update-rockstar-games/