GTA Online oferuje w tym tygodniu podwójne nagrody i 200 000 GTA$ na nową serię społecznościową


GTA Online powraca z kolejnym tygodniem aktualizacji, przedstawiając zupełnie nową serię społecznościową stworzoną przez społeczność.

Community Series to zbiór prac stworzonych przez społeczność, które będą się pojawiać i kończyć w miarę upływu czasu. Aby uczcić premierę, gracze zdobędą w tym tygodniu podwójne GTA$ i RP we wszystkich seriach społecznościowych oraz 200 000 GTA$ za ukończenie trzech akcji serii społecznościowych w tym tygodniu.

W tym tygodniu pojawi się również sześć nowych trybów Deathmatch – Big Shot, Speed ​​Kills, Hot Swap, Dead Head, Sumo Crush i Friendly Fire – oraz zaktualizowane opcje kreatora Deathmatch i ulepszony samouczek.

Gdzie indziej znajdziecie potrójne GTA$ i RP w Superserialu sportowym Southern San Andreas, a także premie za ukończenie sprzedaży ładunków specjalnych – dostaniecie 250 000 GTA$ za ukończenie jednej i kolejne 250 000 GTA$ za ukończenie trzech. Wojny o Colę wygrał eCola, co oznacza, że ​​każdy, kto wziął w nim udział, otrzyma spadochron eCola, kurtkę, czapkę i premię 300 000 GTA$.

W tym tygodniu główną nagrodą Lucky Wheel jest Pegassi Tempesta, podczas gdy LS Car Meet oferuje przejażdżki próbne dla Ocelota Ardent, Pfister Comet SR i Annis Savestra. Wygraj wyścig uliczny cztery dni z rzędu, a zdobędziesz także czerwonego Maxwella Vagranta. Wreszcie, w tym miesiącu GTA Online oferuje zniżki na wybrane pojazdy – możecie sprawdzić poniższą listę.

  1. Nagasaki BF400 – 75% zniżki
  2. Weeny Issi Sport – zniżka 50%
  3. Maxwell Asbo – zniżka 50%
  4. Pfister Comet Retro Custom – zniżka 40%
  5. Ocelot Ardent – ​​zniżka 40%
  6. Annis Savestra – zniżka 40%
  7. Pfister Comet SR – zniżka 40%
  8. Brute Armored Boxville – zniżka 30%
  9. Pegassi Tezeract – zniżka 30%Źródło : https://www.xboxachievements.com/news/news-42694-gta-online-is-offering-double-rewards-and-gta200k-for-new-community-series-this-week.html