Ostatnia Dawka w GTA Online: Zdobądź rzadkie przedmioty i nagrody!

Promocja „Ostatnia dawka” w GTA Online: Nagrody dla graczy

GTA Online ogłosiło, że wydarzenie Hard Mode „Ostatnia dawka” oferuje wiele wyjątkowych nagród dla najwytrwalszych graczy. Tylko przez ograniczony czas, gracze mogą zdobyć rzadkie przedmioty w grze. Ta promocja rozpoczęła się wraz z aktualizacją Los Santos Drug Wars do GTA Online.

Rzadkie przedmioty do zdobycia w GTA Online

Od premiery dodatku Los Santos Drug Wars w grudniu 2022 roku, Rockstar wydał serię mniejszych zrzutów zawartości i wydarzeń promocyjnych. Miesiąc temu, najnowsze promocje oferowały podwójną premię gotówkową i RP za wszystkie misje fabularne Grand Theft Auto Online Los Santos Drug Wars.

Teraz, w wydarzeniu „Ostatnia dawka” w trybie trudnym, gracze mogą zdobyć dodatkowe nagrody i rzadkie przedmioty kolekcjonerskie. Aby zdobyć je, wystarczy podkręcić poziom trudności i zakończyć specjalne wyzwanie, trwające do 17 maja w GTA Online.

Nowa promocja dotyczy wyłącznie drugiej części misji fabularnych dodatku, Ostatniej dawki. Od 27 kwietnia do 17 maja gracze GTA Online mogą zdobyć 50% dodatkowych dolarów Grand Theft Auto i RP za ukończenie zadań Ostatnia dawka.

Ci, którzy ukończą cały materiał fabularny The Last Dose na poziomie trudnym, otrzymają również unikalne wykończenie Micro SMG.

Inne korzyści dla graczy

Oprócz wspomnianych nagród, przez następny tydzień gracze mogą zdobyć podwójną nagrodę za ukończenie szkolenia pilota myśliwca Acquire Targets. Najnowsza aktualizacja Grand Theft Auto Online dodała także kilka futurystycznych odcieni w postaci okularów Wraps, dostępnych w większości sklepów odzieżowych w grze.

Co dalej dla GTA Online?

Nadal nie wiadomo, jak długo Rockstar będzie wspierać swoją przebojową grę regularnymi aktualizacjami zawartości, ponieważ GTA Online zbliża się do dziesiątej rocznicy. W tym sensie należy również przypomnieć, że GTA 6 i jego sieciowy wariant są na horyzoncie. A więc wkrótce nadchodzą duże zmiany.

Grand Theft Auto Online jest dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło: Gizchina Wiadomości tygodnia