GTA Online: Nowy napad na farmę Cluckin’ Bell z nowymi pojazdami

Gracze GTA Online wkrótce będą mogli cieszyć się nowym napadem wraz z nadejściem najazdu na farmę Cluckin’ Bell, któremu towarzyszyć będzie szereg nowych pojazdów. Oto, co musisz wiedzieć.

Nowe pojazdy w najeździe na farmę Cluckin’ Bell

Ponieważ Rockstar Games koncentruje się na prawdopodobnej premierze GTA 6 na początku 2025 roku, deweloperzy Grand Theft Auto w dalszym ciągu skupiają uwagę na GTA Online.

Tryb wieloosobowy w GTA 5 jest aktualizowany co tydzień wraz z niedawnym wprowadzeniem nowych pojazdów. Dodano także nowe zadania, wyścigi i wydarzenia. Najważniejszym wydarzeniem pozostaje jednak najazd na farmę Cluckin’ Bell, najnowszy napad w grze.

Nadchodzące pojazdy w GTA Online Cluckin’ Bell Farm Raid

Bravado Gauntlet Interceptor jest częścią nowej serii pojazdów policyjnych, które gracze mogli kupować i dostosowywać przez ostatnie kilka miesięcy. Jednak nie będzie tani, bo cena wywoławcza wyniesie 4 065 000 dolarów.

Oprócz tego w zwiastunie napadu można było zobaczyć co najmniej dwa inne nowe pojazdy, w tym Vapid Benson. Możesz go spersonalizować za pomocą barw restauracji Cluckin’ Bell.

Planowany jest także Canis Terminus, pojazd terenowy, który wcześniej wyciekł, wyposażony w Imani Tech. Cena tego pojazdu nie jest jednak potwierdzona.

Jak zwykle w przypadku nowych napadów, po aktualizacji prawdopodobnie będzie więcej pojazdów do odkrycia. Mamy nadzieję, że w przyszłości zobaczymy więcej samochodów niż te trzy.

Ile możemy zarobić, wykonując nowy najazd, nie zostało jeszcze potwierdzone, ale prawdopodobnie będziemy musieli to powtórzyć kilka razy, aby kupić wszystko.

Źródło: www.bing.com