GTA Online: Nowa aktualizacja „Dolne zlecenia za dolara”.

Grand Theft Auto Online: Nadchodzi aktualizacja „Za najniższe pieniądze”.

Aktywowano aktualizację dla Grand Theft Auto Online

Od 25 czerwca Grand Theft Auto Online, najpopularniejszy na świecie symulator miejskiego chaosu, otrzyma pełną akcji aktualizację o nazwie „Bottom Dollar Bounties”. Zwiastun przedstawia powracającą ulubioną postać fanów, Maude Eccles, z GTA V. Do listy dodano także kilka nowych, ekscytujących pojazdów.

Historia Maude Eccles

W dzieciństwie Maude Eccles chciała zostać cheerleaderką, ale odkryła w sobie „płonącą pasję do sprawiedliwości”, jak to określa. Podjęła więc najmądrzejszą decyzję, jaką można podjąć w takiej sytuacji: przeprowadziła się do przyczepy w małym wiejskim miasteczku (Grapeeed), aby wyznaczać nagrody dla tych, którzy odważą się je przeprowadzić. Od tego czasu założyła agencję poręczeń majątkowych Bottom Dollar, ale nie jest już w stanie prowadzić firmy tak jak wcześniej i szuka zastępstwa, które mogłoby ją prowadzić. I właśnie wtedy wkraczasz ty.

Nowe pojazdy i sprzęt do wykorzystania

W aktualizacji GTA Online: Bottom Dollar Bounties będziesz współpracować z jego córką Janette, aby utrzymać firmę przy życiu i wsadzić za kratki tych, którzy na to zasługują, w imię sprawiedliwości. Aby to zrobić, będziesz potrzebować specjalnego sprzętu i pojazdów. Będziesz więc korzystać z nowych dodatków, takich jak Hyundai N Vision 74, Mercedes Benz E-Class W124, Overflod Pipistrello i nowy Burrito.

Źródło: www.autoevolution.com