Zdobądź Rzadką Statuę Pantery w GTA Online – Jak to zrobić?

Zdobądź Rzadką Statuę Pantery w GTA Online

W GTA Online można znaleźć wiele fajnych przedmiotów, w tym wiele cennych przedmiotów, które można sprzedać z dużym zyskiem. Jednym z najlepszych sposobów na zdobycie wszystkiego co najlepsze jest ukończenie napadu, takiego jak napad na Cayo Perico. Gracze mogą nie tylko otrzymać specjalne przedmioty, ale także odblokować różne funkcje, takie jak handel narkotykami.

Kiedy powróci Rzadki Posąg Pantery?

W chwili pisania tego artykułu Posąg Pantery jest niedostępny w GTA Online, ale oczekuje się, że będzie to tymczasowe i prawdopodobnie zostanie ponownie udostępniony w nowej aktualizacji.

Kiedy powróci, będzie dostępny przez ograniczony czas i można go znaleźć w napadzie na Cayo Perico.

Jak zdobyć Rzadką Statuę Pantery w GTA Online?

Aby zdobyć Rzadką Statuę Pantery, należy zorganizować napad i wybrać ją jako cel. Następnie gracze mogą wybrać, w jaki sposób chcą podejść do misji, i stamtąd mogą od razu do niej wskoczyć. Następnym krokiem będzie postępowanie zgodnie z instrukcjami napadu, dopóki gracz nie będzie w stanie ukraść posągu.

Gracze prawdopodobnie nie będą w stanie ukraść go za każdym razem, gdy spróbują napadu, ale po kilku próbach nie jest to już takie trudne.

Jakie korzyści płyną z posiadania Rzadkiej Statuy Pantery?

Statua Pantery jest dużo warta w GTA Online, będąc sposobem na szybkie zdobycie dużych pieniędzy dla każdego gracza. Po zakończeniu napadu na Cayo Perico i kradzieży Rzadkiej Statuy Pantery gracze mogą ją sprzedać za maksymalnie 1,9 miliona dolarów. Pamiętaj, że dotyczy to sytuacji, gdy jako tryb gry wybrano „Trudny”. Ta misja jest niesamowicie tego warta, ponieważ bardzo szybko przyniesie graczom mnóstwo gotówki.

Źródło: Gamepur.com.