„GTA Online” Halloween 2021: jak tworzyć siekacze i fantomowe samochody


GTA Online” organizuje wydarzenie Halloween, które wprowadza Los Santos w wydarzenie pełne emocji, horroru i makabry, zwłaszcza że skupia się na slasherach, nawiedzonych samochodach i kosmitach. Podstawowa gra „Grand Theft Auto V” to wiadomo, że jest zadowolony z sytuacji, w której Michael De Santa walczył ze swoimi halucynacjami.

„Grand Theft Auto Online” koncentrowało się na wielu specjalnych treściach w przeszłości, w tym na Los Santos Tuners lub spotkaniu samochodowym, w którym bawiło się i w którym brało udział wielu graczy.

Gra jest popularną piaskownicą z otwartym światem, w której ludzie mogą poczuć, że są bohaterami własnego autorstwa, skupiając się na popularnych treściach, takich jak napady (Cayo Perico z 2020 r.), których nie można zrobić w prawdziwym życiu.

Halloweenowe wydarzenie „GTA Online” 2021

Rockstar Games ogłosiło Halloweenowe wydarzenie „GTA Online” w 2021 ponad dzień temu i spotkało się z dość dużą reakcją w sieci, szczególnie wśród fanów tytułu. W grze byłyby dwa główne cele, w tym odrodzenie „Slashers Event” lub „Phantom Car”.

Na tym jednak nie koniec, ponieważ Przetrwania Obcych są również skoncentrowane na wydarzeniu Halloweenowym, w ramach oferty 2X GTA$ i RP oferowanych za popularne wydarzenia.

Biorąc to pod uwagę, Rockstar skupił się na dostarczaniu upiornych treści dla wszystkich, coś, co ludzie mogą cieszyć się w Halloween. To jest coś, czego brakowało w zeszłym roku, 2020, kiedy nie było tak wielkiego wydarzenia Halloweenowego, jak to z Rockstar Games.

Niemniej jednak „GTA Online” zaprasza swoich graczy na platformę i cieszy się przygotowanym przez siebie przerażającym doświadczeniem.

Przeczytaj także: Pogłoski „GTA Trilogy” o dostarczeniu nowej muzyki od Dr. Dre do wydania zremasterowanej wersji na grudzień

„GTA Online”: jak tworzyć siekaczy

(Zdjęcie: Rockstar Games)

Slashery są dostępne na całej mapie gry, ale są dostępne tylko w określonych lokalizacjach i godzinach. Według Tez2, istnieją pewne potrzeby, aby slasher mógł się odrodzić, a jednym z głównych czynników jest czas. Czas w grze powinien wynosić od 21:00 do 5:00 i można to zrobić otwierając telefon.

Co więcej, są cztery postacie, na które należy zwrócić uwagę, a byłoby to:

  • Ski Mask Slasher (Jason Voorhees) zauważony wokół kanionu Banham, Great Chaparral, Vinewood Hills, Tongva Valley
  • Clown Killer (Pennywise) zauważony w Los Santos City
  • The Shape (Michael Myers) zauważony wokół Morza Alamo, Mount Chiliad, Paleto Bay
  • Ognisty kierowca zauważony wokół Redwood Light Tracks i La Puerta w Los Santos

Użytkownik nie powinien być uzbrojony podczas napotkania tych slasherów, aby się pojawiły, a gracze powinni znajdować się w tak zwanej strefie slasherów. Zły śmiech lub utwór śmiechu klauna będzie odtwarzany, gdy slasher jest w pobliżu.

Wydarzenie ma 15-minutowy czas odnowienia za każde zabójstwo lub za każdym razem, gdy się zaczyna.

„GTA Online”: jak tworzyć fantomowe samochody

GTA Online Halloween 2021

(Zdjęcie: Rockstar Games)

Z drugiej strony, Widmowe samochody wymagają tylko, aby użytkownik był w sesji z jednym lub kilkoma graczami i nie byłyby dostępne w trybie solo. Pojazd w końcu wytropiłby gracza w sposób losowy.

Powiązany artykuł: PRZECIEKŁ WYMAGANIA SYSTEMOWE „GTA Remastered Trilogy”

Ten artykuł jest własnością Tech Times

Ze scenariuszem Isaiaha Richarda

ⓒ 2021 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie powielaj bez pozwolenia.

Source : https://www.techtimes.com/articles/267036/20211022/gta-online-halloween-2021-spawn-slashers-phantom-cars.htm