GTA Online, gracze przeciwko Rockstar: Leniwy!


Po premierze nowej odsłony Los Santos Drug Wars Ultima społeczność GTA Online powróciła do głosu w mediach społecznościowych, wyrażając bardzo mocne plotki na temat zawartości paczki przez twórców.

Jedna z aktualizacji wspomnianych w poście na Twitterze, that1detective3, również ma kilka podobieństw do aktywności, która pojawiła się w GTA V. Niektórzy gracze nie przyjęli tego zbyt dobrze, oskarżając Rockstar o opanowanie wszystkiego i ponowne wykorzystanie zasobów, lokalizacji i animacji, aby uratować brak nowości. Inną opcją jest proste jajko wielkanocne, powiedzieli inni użytkownicy, z pewnością bardziej sprytne, i zamiast tego stałoby się prostym jajkiem wielkanocnym. Co myślisz? Oto podsumowanie naszej analizy, które zostało pozostawione w centrum wiadomości.

Jeśli chodzi o pakujące GTA, najnowsze przecieki dają nam możliwość stworzenia tytułu, który może zawierać jedną z największych map otwartego świata, jakie kiedykolwiek widziano, z różnymi lokalizacjami równie od siebie oddalonymi.

Tytuł ujawniający, że słynny informator Tez2 może zostać ogłoszony latem wraz z odkryciem poszukiwań skarbów w GTA Online. Mimo to Rockstar Games nadal zachowuje bardzo ścisłą poufność, jeśli chodzi o produkcję. Dlatego zachęcamy do poczekania kilku miesięcy, aby przekonać się, jak dokładne są te informacje.Źródło : https://game-news24.com/2023/03/18/gta-online-players-against-rockstar-he-gets-lazy/