GTA Online: Fani Kena Blocka odtwarzają wspaniały ekran Gymkhana 7


Ból, który nękał fanów rajdów samochodowych, nie tylko z powodu demontażu Kena Blocka, jest tłem najnowszej i najbardziej imponującej inicjatywy aktywowanej samochodami, poświęconej Great Theft Auto. Gracze GTA Online naprawdę postanowili zorganizować zawody kaskaderskie dla legendarnego mistrza Gymkhany.

Jeden z wielu hołdów, które społeczność złożyła zwycięzcy rajdu, wyróżnia się wideo nakręcone przez członków TuttoAuto, zgranej grupy graczy GTA Online, których pasją jest odgrywanie ról. Zespół TuttoAuto umieścił zwiastun dla wielu graczy na scenie, gdy cyfrowy asfalt Los Santos został wysadzony w powietrze i sfilmował to w autentyczny emocjonalny film.

Akrobacje wykonywane przez tę grupę pasjonatów sportu i sportów motorowych są kontynuacją Gymkhana 7, niesamowitego występu Kena Blocka w Los Angeles w 2014 roku. Artykuł z dołu wiadomości, zatytułowany The GTA Roleplay, przedstawia reedycję Gymnasium Seven w Ken Block, film, który znalazłeś w GTA.

Dla tych, którzy są zainteresowani oddaniem Grand Theft Auto i miłością do mistrza rajdowego, mamy wiele wspaniałych wiadomości kondolencyjnych dla scenarzystów NFS, Gran Turismo i Forza Motorsport po śmierci Kena Blocka, a dla wielu fanów króla Gymkhany wstrząśniętych przez wiadomość o jego śmierci.Źródło : https://game-news24.com/2023/01/08/gta-online-ken-block-fans-recreate-the-magnificent-gymkhana-7-screen/