GTA Online: Dodano nowy napad i pojazdy – wszystko, co musisz wiedzieć

GTA Online wreszcie doczekało się nowego napadu w postaci ataku na farmę Cluckin’ Bell, któremu towarzyszy szereg nowych pojazdów. Oto, co musisz wiedzieć.

Nowe pojazdy w GTA Online Cluckin’ Bell Farm Raid

Mimo że duża część uwagi Rockstar Games skupia się na GTA 6 i jego premierze planowanej na początek 2025 roku, GTA Online w dalszym ciągu cieszy się dużym uznaniem ze strony twórców Grand Theft Auto.

Strona wieloosobowa GTA 5 w dalszym ciągu otrzymuje cotygodniowe aktualizacje, ostatnio wprowadzając nowe pojazdy. Mieliśmy też nowe prace, sprawy do załatwienia i kilka bonusowych wydarzeń. Nic jednak nie wydaje się tak ekscytujące jak atak na farmę Cluckin’ Bell.

Ten atak to najnowszy napad w grze i pierwszy dodany od czasu napadu na Cayo Perico pod koniec 2020 roku. Naturalnie w jego ramach pojawią się także nowe pojazdy, w tym jeden z najbardziej oczekiwanych samochodów – Bravado Gauntlet Interceptor.

Bravado Gauntlet Interceptor jest częścią nowego zestawu pojazdów policyjnych, które gracze mogli kupować i dostosowywać przez ostatnie kilka miesięcy. Nie będzie to jednak tanie. Według Need for Madness Auto przed aktualizacjami będzie Cię kosztować 4 065 000 dolarów.

Co więcej, w zwiastunie napadu widzieliśmy także co najmniej dwa inne nowe pojazdy, w tym Vapid Benson. Ponieważ jest on zawarty w grze Cluckin’ Bell Farm Assault, będziesz mógł dostosować go do barw restauracji.

Jest też Canis Terminus, który wyciekł wcześniej, czyli terenowy jeep wyposażony w technologię Imani. Jednakże, podobnie jak w przypadku Bensona, ceny są niepotwierdzone.

Jak zwykle w przypadku nowych napadów, pojazdy powinny być ujawniane stopniowo po aktualizacji. Miejmy więc nadzieję, że wkrótce otrzymamy więcej samochodów niż te trzy.

Nie potwierdzono, ile zarobimy na ukończeniu nowego napadu, ale spodziewamy się, że będziemy musieli to zrobić wiele razy, aby kupić wszystko.

Źródło: www.bing.com