GTA Online: Członkowie GTA+ otrzymują bezpłatnie nowy supersamochód Ocelot Virtue


Jeśli kiedykolwiek będziesz chciał cieszyć się drobniejszymi rzeczami w GTA Online, pamiętaj o wykupieniu członkostwa GTA+. W tym tygodniu członkowie otrzymają za darmo nowy supersamochód Ocelot Virtue. Wystarczy wejść na stronę gry Legendary Motorsport. Jeśli to nie wystarczy, jest więcej! Możesz zamienić go w naprawdę wszechstronny pojazd dzięki ulepszeniom Imani Tech, w tym jednostce sterującej lub zakłócaczowi pocisków z 40% zniżką.

Członkowie GTA+ mogą również otrzymać malowania Jackal Racing i Ocelot Racing. Chociaż wszystkie z nich są rzeczywiście ekscytujące, to dopiero początek ofert w tym tygodniu.

Ubierz część

Mówi się, że zawsze dobrze jest ubrać się odpowiednio, aw tym miesiącu członkowie mogą otrzymać szarą koszulę bojową Yeti, spodnie bojowe Grey Yeti i maskę Pink Floral Tech Demon — wszystko za darmo.

Więcej nagród

W tym miesiącu Hotring Circuit Series sprawi, że miłośnicy adrenaliny będą jeszcze bardziej ekscytujący dzięki nowym torom, które gracze będą mogli opanować w drodze do zwycięstwa. Członkowie GTA+, którzy dołączą do tego zmotoryzowanego widowiska, otrzymają potrójne nagrody do 12 kwietnia.

W południowym San Andreas wojny narkotykowe w Los Santos powoli zbliżają się do epickiego finału w filmie Ostatnia dawka. Jeśli jeszcze nie zacząłeś pomagać Daxowi i załodze, to jest dobry moment, aby to zrobić. Po prostu zadzwoń do Dax i poproś o te Fooligan Jobs; członkowie otrzymują w tym miesiącu 2x GTA$ i RP. Ci, którzy ukończą 10 Fooligan Jobs, odblokują ulepszenie wyposażenia Acid Lab.

Podwójne nagrody są również oferowane za Deadline. Aby wygrać, wystarczy mieć wymaganą szybkość i dobrą strategię. Pukaj przeciwników i rozwalaj ich na kawałki dzięki najnowocześniejszej technologii lekkiego śladu.

Inne korzyści

Co miesiąc członkowie GTA+ otrzymują dodatkowe 500 000 GTA$ dostarczane po rozliczeniu i automatycznie wpłacane na ich konto Maze Bank. Członkowie mogą również korzystać z szerokiej gamy trwałych korzyści, takich jak korzystanie z usług Downtown Taxi Co. w celu bezpłatnej i szybkiej podróży dzięki funkcji Skip to Destination.

Subskrypcja usługi GTA+ kosztuje 5,99 USD miesięcznie. GTA Online jest dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64158c221bde46b0ab601ea2c6543ea9&url=https%3A%2F%2Fwww.player.one%2Fgta-online-gta-ocelot-virtue-supercar-free-155014&c=8219982751887637960&mkt=fr-fr