GTA Online: Cotygodniowa aktualizacja, nie przegap tego!

Fani Grand Theft Auto 6 mogą być podekscytowani, ale w międzyczasie lojalni gracze nadal świetnie się bawią w GTA Online, dzięki mnóstwu nowej zawartości do odkrycia co tydzień. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowe misje, nowe samochody, czy nawet darmowe pieniądze do zarobienia, nie brakuje aktualizacji. Istnieją zatem dobre powody, aby zalogować się po aktualizacji, ale czasami trudno jest określić, kiedy jest ona dostępna. Na szczęście GTA Online regularnie publikuje aktualizacje, dzięki czemu możesz zaplanować sesję gry.

Harmonogram cotygodniowych aktualizacji GTA Online

Nowe samochody, więcej pieniędzy, co tylko chcesz. GTA Online jest aktualizowane co tydzień w czwartki o 1:00 czasu pacyficznego. Aktualizacje te mogą obejmować drobne poprawki dotyczące nowych samochodów, misji i nie tylko, a także większe dodatki do zawartości, w zależności od tygodnia.

Aby pomóc Ci zrozumieć, o której godzinie aktualizacja będzie dostępna w Twojej strefie czasowej, podajemy inne godziny wprowadzenia cotygodniowej aktualizacji:

  • 1:00 czasu polskiego
  • 4:00 czasu wschodniego
  • 9:00 czasu GMT
  • 20:00 czasu AEDT

Na szczęście wszystkie szczegóły dotyczące tego, co pojawi się w GTA Online, można co tydzień znaleźć na portalu informacyjnym Rockstar. Co tydzień udostępniane są informacje o nowej zawartości sieciowej dodanej do katalogu gry, więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej przed aktualizacją, to jest właściwe miejsce.

Oczywiście, jeśli wolisz sam dowiedzieć się, co dodano do GTA Online, możesz po prostu zalogować się po aktualizacji i przygotować się do eksploracji gry.

Źródło: www.bing.com